Milí priatelia, prosíme podporte našu prácu. Môže nám pomôcť úplne každý. Aj 0,50€ je veľký dar a dopredu veľmi ďakujeme. Nadstavte si sumu 0,50€ vo Vašom IB ako pravidelný mesačný dar v prospech občianskeho združenia Pink Cross Slovensko, IBAN: SK89 0900 0000 0050 3210 8529, PayPal: https://paypal.me/pinkcrossslovakia  Veľmi ďakujeme !

Moje skutočné meno je Christina, nie Crissy. “Crissy” bolo meno, ktoré prišlo neskôr a bolo na mňa akoby „prilepené“. Dosť často sa ma pýtajú, ako je to možné, že niekto taký ako ja mohol skončiť v porno filmoch. Urobila som v živote naozaj niekoľko zlých rozhodnutí a zobrala za ne plnú zodpovednosť. Nie som schopná ľahko uniknúť zo spomienok na moju minulosť, lebo to je niečo nad čím nemám kontrolu. Len viem,že toto ja už viac nie som. Začala som odznova a mám možnosť pomôcť iným, aby sa nerozhodli tak isto. Pamätajte, že nie sú to okolnosti ktoré určujú kým budeme, ale práve to, ako okolnosti vieme zvládnuť a nikdy nie je na zmenu neskoro.

Narodila som sa v Jacksonville na Floride. Moje ranné spomienky sa začali, keď som mala okolo štyroch rokov. Naša štvorčlenná rodina strávila skoro každú nedeľu v cirkvi. V našej domácnosti bol Boh vždy aktuálny a rodičia trávili vždy veľa času vyučovaním mňa a môjho brata o Jeho láske, modlili sa s nami a nad našimi životmi. Môj ocko bol jemný a milujúci. Moje najobľúbenejšie spomienky boli o tom, ako sedím môjmu ockovi v lone a mám hlavu položenú na jeho hrudi. Bola to úľava, útecha počúvať jeho hlas a tlkot jeho srdca, zatiaľ čo sme sa hojdali v kresle, čítali jeho Bibliu a spievali piesne. Hovorieval mi, že on je môj Ocko ale Boh je mojím Otcom. V jeho náručí som sa cítila mnohokrát bezpečne a pokojne.

Moja mama mala vždy na svojom srdci pieseň. Všade kade chodila, vždy spievala! Vyzeralo to, že to upokojovalo jej dušu a prinášalo mnoho radosti. Moja mama bola v speváckom zbore v našej cirkvi. Keď spievala v zbore a mala stáť vpredu, zvykla nám s bratom hovoriť, že nás chce vidieť a počuť spievať z miesta kde bola. Bol to jej spôsob ako sa uistiť, že dávame v zhromaždení pozor, aj keď nemohla sedieť vedľa nás. Po zhromaždení sme sa vždy v aute rozprávali o tom, čo sme boli v zbore vyučovaní.

Bola som veľmi plaché a ostýchavé dievča. Keď sa pastor po zhromaždení rozprával s mojou mamou, ukrývala som sa za ňu a červenala/hanbila som sa. Nikdy mi to nepripadalo prirodzené, pripúšťať si k sebe ľudí. Domnievala som sa, že som akoby zaistená v pohodlí mojej malej „rodinnej bubliny“. Nič viac som nechcela a nič iné som ani nepotrebovala. Bola som obklopená všetkou láskou v tomto svete!

I keď to boli roky na ktoré mám tie najlepšie spomienky, počas tej doby som bola prvýkrát sexuálne obťažovaná. Chodievala som plávať do domu u susedov. Tá rodina mala troch malých chlapcov, s ktorými som sa mnohokrát hrávala. Otec týchto chlapcov sa začal so mnou maznať a hladkať keď sa ma zmocnil pri plávaní. Odniesol ma do spálne keď som už mala ísť a tam v dotykoch pokračoval. Mala som okolo 5 až 6 rokov a nemala som vtedy poňatie čo sa stalo, cítila som niečo ako zahanbenie a tak som to nikomu nehovorila.

Môj brat bol mladší o dva roky než ja a bol to môj najlepší priateľ. Ako deti sme si boli veľmi blízky. Behali sme na bicykloch, stavali bunkre, štverali sa na stromy, robili všetko spolu. On bol veľmi otvorený a vždy mal množstvá priateľov. Ja som bola príliš plachá na to aby som si získala priateľov, bolo to pre mňa omnoho ťažšie!

Keď som mala 11 rokov, prijala som do srdca Pána ako svojho osobného Spasiteľa. Dosť hlboko do hĺbky som porozumela evanjeliu. Cítila som ako Duch Svätý hýbe mojím srdcom a navzdory mojej plachosti som po výzve išla dopredu. S mojím pastorom som sa modlila zároveň ako mi tiekli po tvári slzy šťastia. O týždeň neskôr, som bola pokrstená.

Cieľom číslo jedna v mojom živote, bolo naplno slúžiť Bohu. Bolo to ľahké ako dieťa Mu slúžiť. Neklamala som, nepodvádzala a v škole som robila všetko od A po B. Bola som všeobecne a všestranne dobré dievča. Z nedostatkom životných skúseností, v tak mladom veku, som nemala poňatie o prekážkach, ktoré predo mnou v mojom mladom živote ležali.

Od mojich 12 rokov, sa veci v mojom živote začali drasticky meniť. Moja rodina sa párkrát presťahovala, môj otec sa začal potĺkať s novými ľuďmi a prestal s nami navštevovať zhromaždenie. Z čista-jasna, z ničoho nič to vyzeralo, že pije alkohol. Ľudia s ktorými sa stretával, mi boli nepríjemní. Boli to všetko ťažkí alkoholici, ktorí trávili čas zakladaním vatier, prácou na autách a pitím. Cez víkendy boli celú noc hore pri vatre a počúvali hudbu. Cítila som, že títo ľudia sa na mňa pozerajú chlípnymi očami aj napriek tomu že som bola ešte stále malé dievča. Jeden priateľ môjho otca, mal syna v mojom veku. Ten sa neustále pokúšal mať so mnou sex. Zahnala som ho alebo som to na neho povedala. Keď som si ale uvedomila, že jeho otec ho týra/zneužíva prestala som s tým a prekonávala som to svojím vlastným spôsobom. Nejaký čas oni s nami aj bývali a veci začali byť dosť drsné, kruté. Naša rodina tiež zápasila s ťažkosťami vo financiách.

Môj otec sa stal alkoholikom. Jeho myslenie sa stalo nerozumné. Bol zúrivý a zaháňal sa na moju mamu. Stále búchal do všetkého päsťami. Chodieval do barov a prišiel domov zranený strelnou zbraňou, zlomené kolená, celý od modrín a krvi. Hovorieval, že kázal Slovo a že niekto to nemal rád. Pamätám, ako som si priala, aby sa rodiča rozviedli, nemohla som počúvať tie hádky. Bolo zraňujúce pozerať sa na moju mamu ako plače, hoci vždy robila všetko pre to, aby to zakryla.

V jednu noc veľmi neskoro, zatiaľ čo ja a môj brat sme boli doma a spali sme, zobudili nás rodičia ako sa hádajú po tom, čo došli domov z vianočnej párty. Hádka bola veľmi zlá, ja a môj brat sme len stáli, plakali a báli sme sa vyjsť von. Počuli sme ako sa rozbíjajú veci, ako môj otec vrieska, ako moja mama plače a ako ho prosí a snaží sa namietať/brániť. Ona nás zvyčajne brávala k starým rodičom, ale teraz jej tak hrozil, že odišla z domu bez nás.

Môj otec prišiel do našej izby, každému z nás dal vaky a povedal nech si do nich zbalíme všetko čo si túžime zobrať. Potom s nami utiekol do inej časti ….Floridy …. Ten rok som mala byť vo vianočnom kresťanskom programe Máriou, ale my sme odišli ešte pred tým než som ňou mala byť. Mne a môjmu bratovi chýbala mama. Niekoľko dní sme s ňou nehovorili, a keď sme to chceli, nebolo nám to umožnené z miesta kde sme bývali. Potom keď sme sa nasťahovali do prívesného vozidla, bolo nám s ňou umožnené rozprávať. Začala prichádzať za nami a navštevovať nás, môj otec zakaždým pil a bol na ňu agresívny. Nakoniec nás teda prestala navštevovať a len nám telefonovala.

Chovanie môjho otca, zaberalo príliš veľa času. Alkohol bola každodenná vec. Niektoré dni boli dobré a niektoré zlé. Niesla som zodpovednosť dospelého človeka. Varenie, čistenie, prádlo, nakupovanie potravín … a uisťovať sa či je môj otec v bezpečí, ak niekde ostal ležať. On nám stále kázal Slovo a vždy som sa veľa učila z jeho múdrosti napriek tomu že jeho cesty a spôsoby boli obrátené hore nohami. Vždy hovorieval: Nikdy nehovor že ak vyrastieš tak budeš ako ja. Ja som nikto. Pokús sa byť ako Ježiš. Môj otec mal dobré srdce, ale zápasil s ťažkosťami o ktorých som ako dieťa nemala poňatie. A ešte stále nemám.

Chodila som asi do 8 stupňa na škole, keď som povedala môjmu otcovi, že chcem ísť bývať s mojou mamou. Moja mama sa znova vydala, v 13 rokoch som sa stala ženou a cítila som že potrebujem omnoho stabilnejší život. Môj brat sa rozhodol že zostane a bude sa starať o môjho otca. Môj otec sa s tým nevedel zmieriť. Stále pre to plakával. Bol znepokojený tým, ako sa môj život môže zmeniť a ako ma už nebude môcť viac ochraňovať. V tomto bode som bola veľmi zmätená čo sa týkalo Boha, pretože nikto ma nikdy neučil ako Ježiš pracuje v našich súženiach a zápasoch. Môj otec nás vysadil von v zbore a potom po nás prišiel. Veci vyzerali byť viac beznádejnejšie.

Moja mama a nevlastný otec nenavštevovali nijaký zbor. Život s nimi bol v mnohom odlišný. Mali krajší dom, krajšie autá a mohli si dovoliť kúpiť mi lepšie šaty než môj otec. Toto síce bolo skvelé, ale nikto z nich so mnou skutočne netrávil čas. Mama sýtila samu seba životom s mojím nevlastným otcom. Nikdy som nemala ani moment jej času pre seba. Stala som sa utiahnutá do seba a samotárska, žila som vo svojom vlastnom malom svete v mojej izbe. Mnoho som spala, počúvala hudbu v rádiu a chodievala do školy. Stratila som pohľad na Božiu prítomnosť v mojom živote. Bola som veľmi depresívna. Modlila som sa k Nemu, očakávala že sa zmenia veci ale nič sa nikdy neudialo. Bola som tak zmätená a tak sama.

Keď prišlo obdobie keď by som mohla mať sex, môj otec vždy vo mne vzbudzoval bázeň pred Bohom, moja mama mi len povedala nech jej dám vedieť kedy to príde, aby mi vybavila antikoncepciu. Panenstvo som stratila v sedemnástich rokoch, s chlapíkom ktorý bol omnoho starší. Nemilovala som ho a tak som si myslela, že moje srdce je v bezpečí. Depresie sa zmocnili môjho života a ja som začala vynechávať školu a zlyhávala som v nej. Chodievala som každý rok do letnej školy, aby som sa dostala na ďalší stupeň.

V 18 rokoch som začala chodiť s jedným novým chlapcom zo školy. V lete pred mojím seniorským rokom som s ním otehotnela. Moja mama a môj chlapec ma presvedčili na potrat. Na klinike som bola dva krát, pretože po prvýkrát som videla na sonograme ako tam bije to malé srdiečko a úplne som z toho šalela. Moje srdce bolo rozbité na milión kúskov. Chcela som byť matkou. Túžila som po tom pocite lásky, ktorý by znova mohol priniesť rodinu do môjho života.

Zostala som v škole a veľmi tvrdo som pracovala na mojom seniorskom roku, aby som s mojou triedou zmaturovala. Pustila som všetkých priateľov a akékoľvek aktivity. Musela som drasticky pracovať na známkach, čo vyžadovalo chodenie do večernej školy pri univerzite a vôbec nijaké voliteľné predmety. Aby som získala diplom, musela som v podstate všade a zo všetkého dostať A. V mojom seniorskom roku som mala všetko A a pár B-čok a bola som schopná s mojou triedou prejsť.

Napokon mi moja mama a nevlastný otec povedali, že by som sa mala vysťahovať a postaviť na vlastné. Bolo to v dobe, keď som začala žiť s mužmi. Bola to asi najlepšia možnosť akú som mala, musela som pracovať v niekoľkých zamestnaniach, aby som utiahla polovicu nájomného. Nemala som nijaké priateľky. Moje hľadanie lásky a uznania pokračovalo do mojej dospelosti. Randila som s chlapom a tvrdo som pracovala, aby som udržala vzťah pohromade a aby som mohla byť tou najlepšou ženou akú si len muž môže priať. Muž v mojom živote sa nikdy nevyvŕbil ako očarujúci princ ktorého som vždy túžila mať.Nikto ma nikdy neučil nič o randení. Mojím jediným návodom bolo vracanie sa späť, k životu mojich rodičov. Bola som tak izolovaná. Pokiaľ išlo o môj život, stala som sa ľahkomyseľná.

Prechádzala som z jedného rozpadu vzťahu do druhého. Moje vzťahy trvali zvyčajne od troch mesiacov do 2 rokov. V 24 rokoch som objavila v práci internet. Vložila som moje fotky do online databázy pretože to bolo pre mňa ťažké nájsť si priateľa keďže som nemala spoločnosť priateľov s ktorými by som trávila čas. Ponúkali sa mi muži s rôznych štátov, že by sa so mnou chceli stretnúť. Bola som tým zvláštnym spôsobom polichotená a nikdy som neopustila …. v mojom živote … Floridu.

V hľadaní lásky, som si dovolila byť použitá pre sex. Dávala som to na úroveň telesného kontaktu s láskou. Je zrejmé, že moje pohľady boli skreslené. Počas toho času som sa vystavovala veľmi veľa nebezpečným situáciám a nechcem klamať, ale to bola časť mňa, ktorá chcela skončiť smrťou. Tiež bola časť mňa, ktorá si myslela, že niekto by ma mohol skutočne milovať, dostatočne na to aby ma zachránil.

To bolo vtedy obdobie, kde som objavila online modelingovú webstránku. „Modelky“ na nej vôbec nevyzerali tak, ako som si myslela, že by mali modelky vyzerať. Boli to úplne normálni ľudia, ktorí mali pod ich fotkami svedectvá od fotografov, ktorí ich fotili. Pomyslela som si, že by som možno zarobila nejaké dodatočné peniaze tým, že by som to robila. Keď mi začali chodiť emaily, bola som z toho vedľa. Ľudia si skutočne mysleli, že som dosť pekná na to, aby za moje fotografie platili ??? Bola som len normálne dievča, nikto ma nepovažoval za „krásnu“. Jediný problém bol, že som bola ešte stále dosť plachá a väčšina ponúk čo som dostala bolo na akty, alebo na hore bez.

Po pár mesiacoch dostávania týchto ponúk a ich odmietania som klesla až na dno a zlomila som sa. Namiesto toho aby som oslovila Boha, (stratila som nádej že by vôbec bol) som zobrala moje prvé miesto hore bez. Prečo, na tom nezáleží, pozeralo sa na to mnoho mužov s ktorými som randila. Možno ak by som bola tá dievčina, nemali by potrebu hľadať inde. Fotograf mi poslal prekrásne fotky iných dievčat ktoré fotil a skutočnosť že ma chcel fotiť spôsobovali, že som cítila že som tak pekná ako tie dievčatá. Cítila som sa žiadaná. Nie síce milovaná, ale niečo skoro ako to.

Malo to byť len fotografovanie hore bez, keď som si prvýkrát vyzliekla vrch pred fotografom, cítila som sa tak neschopná. Nikdy som sa necítila úplne pohodlne keď som sa prechádzala v bikinách, lebo som bola tak plachá! Za dva dni fotografovania, som už bola úplne nahá. Premiestnila som momentky ktoré som mala na mojom online súbore s fotkami pôvodne, za fotky kde som bola hore bez a nahá. Po pár mesiacoch som opustila moje miesto v úrade po piatich rokoch. Skončila som častým cestovaním, a robením množstva fotiek v nádeji, že to niekto uverejní v časopise. Boli to fotky kde som bola nahá ale dosť krotká.

Spustila som webovú stránku a začala mať z nej mesačné príjmy. Rozvinula sa mi okruh fanúšikov. Ľudia mi začali emailovať o tom, ako moja prítomnosť naplnila niečo v ich životoch. Zvláštna vec ale bola, že sa mi zdalo že som práve tak sama ako títo muži. Príliš som hľadala niečo, čo by naplnilo tú prázdnotu vo vnútri mňa. Stala som sa tým, čo oni všetci chceli aby som bola. Keď mi niekto povedal že som nádherná, cítila som sa potom dostatočne dobre na to aby som prežila. Cítila som sa úplne zbytočná tak teda konečne aspoň v mojej mysli som mala nejaký význam.

Ešte stále som mala nezmyselné vzťahy v nádeji, že niekedy môže byť niektorí z nich zmysluplní. Každý muž ktorý vstúpil do môjho života, ma pozdvihol iba preto, aby ma zlomil. Objavila som, ako perverzní a bezohľadní môžu muži byť. Muž v mojom živote všetko okolo mňa zneužil. Stále ma nabádali, ísť v biznise za hranice ktoré som si vytýčila. Niektorí z nich sa dokonca stali fotografi alebo web-mastri. Oni len chceli brať, brať a brať.

Bola som zapletená s násilníckym mužom skoro 3 zo 6 rokov, keď som bola v tomto biznise. S týmto mužom som sa sťahovala z … Floridy … do …Kalifornie …potom do …Las Vegas. Bola som fyzicky aj duševne zneužívaná/týraná a on ma „zasvätil“ do drôg ako je kokaín a kryštalický metanamfetamín. Bola som feťák/ flámovala som/orgie. Fetovala som pretože on to robil. Pomáhalo mi to uniknúť z reality toho, čím sa stal môj život. Keď som prvýkrát zobrala kryštalický metanamfetamín, bola som hore skoro 14 dní a skoro ma to stálo život. Môj priateľ videl ako so mnou tento človek zaobchádza a pomohol mi tento vzťah opustiť. Presťahovala som sa … do Los Angeles ..,CA…. Podpísala som kontrakt so spoločnosťou, ktorá rozbehla moje webstránky a oni sa toho ujali. Po roku som stretla nového priateľa a chodila som s ním. Vzťah konečne nebol násilnícky, cítila som sa dosť bezpečne. Pokračovala som s prácou v biznise a pokúšala som sa udržiavať normálne vzťahy. Moja úzkosť bola veľká v spoločenskej oblasti, lebo som sa vždy bála ľudom prezradiť čo v živote robím, tak som o tom klamala, a tvrdila som že robim bikiny modeling.

Vyzeralo to, že ten vzťah nesmeruje nikde. Môj priateľ posielal moje fotky jeho kamarátom a chvastal sa. Nikdy som nevedela či mu naozaj na mne záleží, ale cítila som sa bezpečne, lebo on nebol na mňa hrubý. Po roku a ôsmych mesiacoch sa ten vzťah rozpadol. Prišla som na niečo, čo ma veľmi zranilo a po prvýkrát som neustále volala na Boha. Chcela som, aby mi ukázal, či je tam. Niekoľko dní na to som sa stretla s niekým, kto ma priviedol späť k Bohu. Povedal mi, že Boh ma miluje a praje si mať so mnou vzťah. Vedela som, že Boh ku mne hovorí prostredníctvom môjho nového priateľa. Bola som zlomená, tiekli mi slzy a s mojím novým priateľom som sa modlila a prijala som Pána späť do môjho srdca.

Od toho dňa čo som to urobila, nerobila som už viacej porno filmy. Odsťahovala som sa od môjho „priateľa“ domov, do môjho prvého apartmánu, sama. Požiadala som webmastra , aby zrušil moju webstránku, ale on to odmietol pretože som bola viazaná kontraktom. Pýtal sa ma, kam má posielať peniaze z môjho podielu, povedala som mu, že ich nechcem, len nech tú stránku stiahne. Mesiace som nemala prácu, dostávala som pomoc z darov od priateľov zo zboru. Zabralo mi to mnoho času rozvinúť si normálne vzťahy. Bola som vystrašená k smrti, pretože sa mi zdalo že nezáleží na tom kde pôjdem, je na mne veľký znak, ktorý každému aj tak povie, kým som bola. Teraz som to bola skutočná „ja“ ,ale nevedela som ako byť tou osobou. Zmena bola tvrdá. Všetko za čo som sa schovávala, predlžovanie vlasov, nechty, šaty to všetko bolo preč. Cítila som sa odhalená a odkrytá. Myslím si, že keby bolo odsúdenia v mojom srdci, bola by som stále tam. Som vďačná, že Kristus zasiahol. V ňom môžem žiť znova!

A toto je to prečo Ti píšem. Dúfam, že tento môj životný príbeh Ti dodá nádej. Boh Ťa miluje a má plán pre Tvoj život. Mám rada slová z Jeremiáša: Poznám svoje plány s Tebou“, hovorí Pán plán prosperovať a nie Ti ublížiť, plán dať Ti nádej a budúcnosť.“

To je to čo Boh má pre nás pripravené. To je to, čo všetko On chce pre Teba urobiť.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *