789

Môj životný príbeh píšem pod pseudonymom aby som tak mohla chrániť môjho muža a jeho deti.

Nikdy som nemyslela, že je tak neskutočne ťažké napísať moje svedectvo a tak reflektovať moju minulosť. Stalo sa toho veľmi veľa a prežila som toho dosť, čo všetko ani nechcem v detailoch opisovať. Volám sa Monja a bola som 9 rokov prostitútkou v mojom doterajšom živote.

Už v mojej mladosti bol sex pre mňa dôležitou témou a po prvý krát som spala s chlapcom keď som mala 13 rokov. Kým som dovŕšila 14 spala som už so 6 rôznymi chlapcami. Už vtedy som spozorovala koľko pozornosti som od nich dostávala. Áno, pozornosť a uznanie som v mojom rodičovskom dome nemala. Moji rodičia mali hotel vo Schwarzwald-e a bolo úplne normálne, že sa všetko točilo okolo hostí. Už skoro som sa naučila posluhovať, lebo však tí cudzinci v našom dome prinášali peniaze. Môj otec bol alkoholik a už vtedy som spozorovala, že moja mama skrývala svoju psychickú labilitu za svoju tvrdosť. Až v roku 2014 som sa dozvedela, že moja mama mala sama veľmi prísnu a bezcitnú matku.

Narodila som sa v roku 1962 a ako tínedžerka v 70tych rokoch bol sex otvorenou témou. Už ako s 13 ročnou išla moja mama so mnou k doktorovi a nechala mi predpísať antikoncepčné pilulky. To bolo vtedy v móde, dávať už tým najmladším dievčatám hormóny na „ochranu“.

Tak som vyrastala a vždy bola sexualita vo všetkých mojich vzťahoch to najdôležitejšie. V skorých 90tych rokoch som mala jeden dvojročný pomer, ktorý sa zakladal len na sexe. Cítila som, že som bola závislá na sexuálnych úkonoch. S mojím vtedajším partnerom som spala viac krát denne a celé víkendy sme strávili hodiny pozeraním porno filmov a sexom. Vo videopožičovni, v oddelení pre dospelých, sme boli stáli zákazníci. Často sme pozývali jedného muža alebo ženu ku nám, do trojky. Tak som po prvý krát v mojom živote zažila, že aké to je, mať skupinový sex s viacerými mužmi alebo ženami. Vtedy som si to veľmi užívala, veď to bolo to najdôležitejšie v mojom živote, byť sexuálne uspokojená. Všetko sa točilo len okolo toho jediného! Avšak za kulisami tohto pomeru bolo všetko ostatné len nie poriadok. V každodennom živote sme sa skoro len hádali, aj keď dnes viem, že môj vtedajší partner a ja sme sa naozaj milovali. Naše hádky siahali tak ďaleko, že som sa občas stala zo zúfalstva násilnou. Raz som ho tak udrela do tváre, že má odvtedy zranenú sánku. Pred pár rokmi sme raz telefonovali a povedal mi, že ho jeho spánkovosánkový kĺb pri zívaní ešte dnes bolí a puká. Teraz, odkedy som kresťanka, je mi to neskutočne trápne a som šokovaná z toho, čo tá vtedajšia fáza sexuálnej závislosti zo mňa spravila. V roku 1995 som sa vydala za jedného celkom milého, inteligentného muža. Mojej sexuálnej závislosti odzvonilo a ja som mohla mať do určitej miery zdravý vzťah. S mojím vtedajším manželom, nazvem ho tu Chris, sme si založili živnosť, vedel zhotovovať webové stránky a bol aj dobrý programátor. Internet bol ešte v plienkach a my sme mali nápad, že zhotovíme webovú stránku pre erotické adresy. Tak začal náš projekt. Ja som sa starala o distribúciu tej stránky a tak som sa cez to dostala po prvý krát do kontaktu s prostitútkami. Volala som do tých bytov, objasnila som náš projekt a dohodla sa na návštevných hodinách, pri ktorých som tým dámam potom ukázala našu stránku a vysvetlila, že môžu mať u nás svoju vlastnú stránku. Tento koncept bol úspešný a pri tých termínoch som s tými ženami vychádzala veľmi dobre. Považovala som ich za veľmi milé, priateľské a interesantné a tak som u nich hodiny vysedávala na káve a rozprávali sme sa. Bolo to skvelé, veľa z nich boli veľmi inteligentné, žiarivé osobnosti, ktoré sa tešili, sem tam si pokecať so ženou. Cítila som sa byť ťahaná tým prostredím.

Raz sa žiaľ stalo, že ten projekt sa vyčerpal a peniaze pre mňa a Chrisa nestačili. Presne v tom čase som bližšie spoznala jednu zákazníčku – Veru. Pracovala v jednom peknom byte ako prostitútka a mala aj zákazníkov, ktorí si ju objednávali ako dominu. Vera a ja sme sa celkom spriatelili a jedného dňa mi zavolala a spýtala sa ma, či by som jej pri jednom návštevníkovi nemohla pomôcť. Bol to jeden devótny zákazník a v „ozajstnom živote“ bol univerzitný profesor. Prial si byť dominovaný dvoma ženami. Najprv som bola zdesená – ako si len môže Vera myslieť, že sa niečoho takého zúčastním, ja – vydatá a obchodníčka?! Ale po tom ako som počula koľko peňazí by som za to mala dostať, súhlasila som. Za tú hodinu, kde som asistovala ako takzvaná „komorná“, som dostala 400 mariek. Pred tým termínom som bola veľmi napätá, ale ten návštevník bol veľmi priateľský a slušný a v podväzkoch a spodnom prádle som sa cítila príjemne a žiadúco. Vzhľadom na moju finančnú situáciu prišli tie peniaze práve vhod a s Verou klapalo to „divadlo“ naozaj dobre. Bolo to hrozné – cítila som sa, ako keby som v mojom živote nikdy nič iné ani nerobila! Tak to prišlo k tomu, že sme s Verou často spoločne zhýčkali aj „normálnych“ sexuálnych návštevníkov. Ešte aj dnes sa mi protiví volať tých zákazníkov „záletníkmi“, preto zostanem pri slove „návštevník“. Potom to išlo veľmi rýchlo, že som mala aj pravidelný sex s tými zákazníkmi a niektorí si ma objednávali aj samú.

Bola som celodennou prostitútkou. Bola som rada, že som mohla s tými peniazmi živiť moju malú rodinu a Chris sa v dobre vysporiadal s mojím novým zamestnaním. Psychicky som sa mala v tomto čase veľmi dobre, pretože som sa necítila ako obeť, ba dokonca som bola mojími stálymi návštevníkmi „milovaná“ a uznávaná a platili veľmi veľa peňazí za ten čas strávený so mnou. Divila som sa, že som bola taká „cenná“. Teraz už ako kresťanka pociťujem, ako veľmi som sa mýlila a ako mi satan, napriek môjmu hriešnemu životu, dával pocit istoty. Do roku 1998 som pracovala s Verou a potom zrazu začala tá moja a Chrisova firma bežať naozaj dobre. S naším internetovo-erotickým projektom sme zarábali naozaj veľa peňazí a tak sme si založili s.r.o.-čku a odrazu som bola šéfkou 4 zamestnancov. Na prelome rokov 1999/2000 sme mali na konte 1,5 milióna mariek, neuveriteľné: z prostitútky milionárka! Nikdy by som vtedy nepomyslela na to, žeby som ešte niekedy musela opäť robiť prostitútku. Všetky peniaze sme investovali do firmy. V roku 2003 bola jedna, pre nás značná, zmena zákona – to bol koniec našej firmy. Neodložili sme si ani jeden cent, všetko sme strčili do tej s.r.o.-čky. Na konci roku 2003 sme nahlásili platobnú neschopnosť našej firmy. Takmer z jedného dňa na druhý sme nemali nič. Teraz mi je jasné, že tie peniaze, čo sme si našími erotickými projektami zarobili, neboli ničoho hodné. Moje manželstvo s Chrisom stroskotalo, ale zostali sme najlepšími priateľmi, mám ho rada ešte aj dnes ako brata a stále sme v kontakte.

Na začiatku roku 2004 som bola opäť tam, kde som v roku 1998 prestala, pracovala som opäť ako prostitútka v mojom vlastnom byte. Obchod bežal pomaly – veď som už mala 42 rokov, ale išlo to. V júli 2004 som ťažko ochorela – mala som prerazené slepé črevo, ktoré moja lekárka nespozorovala. Len o vlások som ušla smrti a to bolo dobré, že som ešte bola poistená. Musela som podstúpiť naliehavú 5 hodinovú operáciu a zostať 6 týždňov v nemocnici. Potom som bola opäť vo finančnej kríze. Ešte ani moje rany z operácie neboli poriadne zahojené, už som išla naspäť do môjho bytu pracovať. Keď sa na to teraz pozriem, divím sa, že som sa vtedy nad tým ani len nezamyslela, žeby som si mohla nájsť „normálnu“ prácu. Veď som predsa mala seriózne vyškolenie ako fyzioterapeutka. Ešte som nebola z tohto hriešneho života oslobodená.

Naspäť pri mojej práci som spozorovala, že v tomto priemysle to bude stále ťažšie zarobiť si peniaze. Muži mali jednoducho menej peňazí ako v 90. rokoch.

Mala som skoro len stálych zákazníkov, ale to nestačilo. V tomto čase som zažila niečo otrasné. Bola som oklamaná a skoro znásilnená jedným zákazníkom. Ako prišiel, spýtal sa ma, či by som mu spravila službu bez kondómu. Samozrejme som to poprela a on na to ustúpil. Začala som moju službu a ten chlap si prial ísť do mňa zo zadu. Tak som si pokľakla a v tom som náhodne v zrkadle zbadala ako si dal dole ten prezervatív a chcel ísť do mňa. Okamžite som ho odtlačila preč aby ma nechal. Hodila som mu jeho oblečenie a nakričala som naňho aby okamžite vypadol z môjho bytu. Vyhrážala som sa mu, že inak ho tu zamknem a zavolám políciu. Len sa koktavo ospravedlnil a tak ako bol, nahého som ho vytlačila cez dvere na chodbu. Triasla som sa od zlosti a strachu. Rozhodla som sa byť opatrnejšia a nepracovať už viac sama, tak som prenajala mojej kolegyni jednu z izieb.

V roku 2007 som spoznala môjho terajšieho muža Tima. Nebol to žiadny zákazník a nebol ani z prostredia „červeného svetla“. Pustil sa so mnou do vzťahu, aj keď som pracovala ako prostitútka. Presťahovala som sa ku nemu a v novom meste som si prenajala pracovný byt, ktorý som si zariadila ako moje domina štúdio. Z kníh a internetu som sa naučila ako mám s tými devótnymi mužmi zaobchádzať a taktiež som sa naučila rôzne druhy hier, pri ktorých som musela hrať doktorku. Všetko sa mi to riadne hnusilo, ale premohla som sa, pretože som s tým mohla oveľa viac zarobiť ako pri „normálnej službe“. Tie peniaze som nutne potrebovala. Môj muž robil práve nejaké školenie, pri ktorom bol nahlásený na úrade práce a z tých peňazí sme žiť nemohli. Tak som musela hrať tie odporné „hry“. Raz si jeden klient odo mňa žiadal aby som ho bila s bičom po chrbte až do krvi a počas toho na neho riadne nadávala. Popri tom ako som ho bila mi tiekli slzy dolu lícami a náramne som plakala. Samozrejme, že som sa zatínala aby si z toho nič nevšimol. Pri takýchto termínoch trpela moja duša. Pri normálnom sexe s klientmi som si mohla aspoň nahovoriť, že robím tým mužom aspoň niečo dobré. Boli to väčšinou slobodní a osamelí muži. Veď čo mohlo byť na tom zle keďže som sa im venovala a telesne ich uspokojila. Satan ma utišoval spokojnosťou a istotou a boli dni, keď som si za jeden deň zarobila aj 600€.

Avšak zrazu vstúpil Boh do môjho života. Naraz v rozmedzí 4 týždňov už neprichádzali žiadni zákazníci a tie predtým zarobené peniaze stačili tak akurát na zaplatenie nájmu štúdia. Zrušila som nájom tých priestorov a prihlásila som sa aj ja na úrade práce. Pravdepodobne by som sama asi nikdy neskončila s mojím „povolaním“, avšak teraz viem, že Boh, ktorý je Pánom, mal pre mňa iný plán. To všetko sa stalo v roku 2010: Timo a ja sme sa zobrali. Ten nepriateľ ma však žiaľ ešte nenechal úplne napokoji. Tie peniaze od úradu práce nestačili a tak som začala pracovať ako živnostníčka- telefonistka. Dávala som z domu sex po telefóne. V tejto oblasti sa nezarába veľa a človek je k tomu od tej agentúry, pre ktorú pracuje, stále napomínaný aby vyprodukoval dlhé telefonáty. Aby tá agentúra dostala stálych volajúcich. Bolo to pre mňa ťažké zdržiavať tých mužov na linke. Veď som predsa vedela, že musia platiť až 2 eurá za minútu a k tomu je ich veľa od sexu po telefóne doslova závislých. Začalo ma hrýzť svedomie. Jedného dňa mi zavolala moja agentka a spýtala sa ma, že či by som chcela pracovať na jeden novej erotickej linke. Dala som sa na to. Bolo to strašné! Nebolo mi povedané, že sa jedná o „sadomaso“ linku. Pri prvých telefonátoch mi bolo hneď jasné, že teraz musím robiť po telefóne tie najhoršie veci, ktoré som poznala z môjho štúdia. Nechápem ako som vydržala 6 mesiacov takto telefonovať.

Peniaze pomaly nestačili a ja a Timo sme už nemali ani na zaplatenie elektriky. Po niekoľkých týždňoch nám ju odpojili. A to bol koniec pre moju prácu po telefóne, veď bez elektriky sú tie moderné pevné linky nefunkčné. Počas tých troch týždňov bez elektriky sme si viackrát za deň chodievali kupovať kávu do pekárne blízko nás. Tá milá predavačka sa ma opýtala či sa nám pokazil náš kávovar a tak som jej s plačom vysvetlila, že nám vypli elektriku. A tak ma len ľutovala a ponúkla mi, že nám pred naše dvere každé ráno postaví plnú termosku kávy. A tak aj bolo. Každý deň stála pred našimi dvermi strieborná termoska plná chutnej čerstvej kávy. Vedela som, že tá ochotná pani je kresťanka, veď povedala, že sa bude za nás aj modliť. Veľmi som nad tým rozmýšľala, že prečo sa tá skoro cudzia žena tak ochotne o nás stará. To ma veľmi dojalo a keď som ju opäť stretla, spýtala som sa jej, či by som niekedy mohla s ňou ísť do jej kostola. Ako dieťa som bola vychovaná ako evanjelička, ale v mojich 30. rokoch som sa kresťanstvu obrátila chrbtom a stala som sa pohankou. Oslavovala som pohanské sviatky, čítala som veľa „New Age“ literatúry a učila som sa astrológiu a narábať s kyvadlom. Ako aj veľa mojich kolegýň – prostituetiek, zaujímala som sa o ezoteriku.

Tá milá ochotná pani, jej meno je Tine, ktorá mi je dnes dôvernou priateľkou a sestrou, mi povedala, že mi dá vedieť kedy budem môcť ísť s ňou do jej spoločenstva. Prešlo už 14 dní a o nej som nepočula ani slychu. Medzitým nám opäť napojili elektriku, pretože nám centrum práce dalo pôžičku s otvoreným účtom.

Začiatkom apríla 2014 sme sa spoločne stretli po prvý krát a čítali sme spolu Žalm 139. Už v ten večer som nemala žiadne obavy. Chcela som prijať Ježiša Krista ako môjho Pána a tak som sa spoločne s Tine modlila a prosila som o odpustenie mojich otrasných hriechov. Veľmi som plakala, veď som bola naozaj hriešnica. 9 rokov som pracovala ako prostitútka a bola som pohanka, ktorá sa modlievala k matke zemi. Teraz, ako to všetko píšem, ma moje hriechy úprimne zo srdca mrzia a viem, že Ježiš pre mňa a moje zlyhania na kríži zomrel. Tina mi povedala, že už mám oblečené biele šaty. Nemohla tomu uveriť, že som už hneď v prvý večer bola pripravená stretnúť sa s Bohom, Duch Svätý to všetko tak krásne viedol. V mojej hroznej minulosti som bola kumpánkou satana. Využíval ma pre svoje účely a ja som ho počúvala. Je to smutné, ale teraz to už viem. Žiaľ mávam ešte aj teraz občas v mojich snoch stretnutia so satanom. Hlavne keď to je s peniazmi na tesno, vtedy sa mi sníva, že musím ísť už len na jeden týždeň na záťah. Ale to sa potom hneď utiahnem a modlím k Pánovi Ježišovi, aby sa On o to postaral. Aby ma diabol a jeho démoni klamstva nechali napokoji. Chcem nasledovať Krista, veď aj On sa vzoprel diablovi.

Ja len dúfam a modlím sa, predovšetkým za ľudí, ktorí sú v prostitúcii, v porno biznise a iných sexuálnych povolaniach, aby videli, že tu je cesta von. Tá cesta von sa volá Boh Otec a Ježiš, Jeho syn. Modlím sa za všetkých, ktorí zamýšľajú zarobiť si peniaze hriechom. Nie sú to vôbec dobré peniaze a tie povolania sú plné klamstiev, nebezpečenstva, utrpenia a závislostí.
Volám sa Monja a som vyslobodená!

zdroj: http://www.pinkcross.de/monja/

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *