Milí priatelia, prosíme podporte našu prácu. Môže nám pomôcť úplne každý. Aj 0,50€ je veľký dar a dopredu veľmi ďakujeme. Nadstavte si sumu 0,50€ vo Vašom IB ako pravidelný mesačný dar v prospech občianskeho združenia Pink Cross Slovensko, IBAN: SK89 0900 0000 0050 3210 8529, PayPal: https://paypal.me/pinkcrossslovakia  Veľmi ďakujeme !

Začnime trochu s anatómiou. Priemerná dĺžka penisu bola nedávno podľa výskumov udaná na 14,9 cm. Je to o niečo menej, ako dĺžka dolárovej bankovky. Doterajšie odhady 16,5 cm boli skreslené nezrovnalosťami a odchýlkami s mužmi, ktorí „sa merali sami“ pričom klamali a tvrdili, že majú viac ako 25 cm. Tých 14,9 je mimochodom veľkosť pri erekcií.

Ochabnutý penis má priemernú dĺžku 10,5 cm.

Je zaujímavé, že existujú aj rozdiely v tom, ako moc penis „rastie“, keď je vzrušený.
Nie je to fixná dĺžka, napríklad dvojnásobná. Menší ochabnutý penis môže byť väčší počas erekcie než väčší ochabnutý penis.

Na čom teda záleží? Dá sa teda povedať, že ochabnutý, nestoporený penis – na ňom záleží len na strednej škole v šatni zo skrinkami, keď si si prvýkrát vedomý ostatných. Počas dospelosti sa muži zaujímajú o rozmery svojho penisu v erekcií, lebo to prispieva k väčšej sebadôvere a schopnosti učiniť zadosť svojím kamarátom (Muži, opravte ma ak sa mýlim.)

Takže, ovplyvňuje veľkosť manželovho penisu rozkoš jeho manželky počas pohlavného styku?

Skoro každý penis je dosť veľký. Ženská vagína sa tiež rozširuje, ak je sexuálne vzrušená. Najčastejšie používané merania pochádzajú z výskumu urobenom v roku 1960 (by Masters & Johnson) ukazujúce, že vaginálna dĺžka pri sexuálnej stimulácií je v rozmedzí od 10,8 cm do 12,1 cm. Zvyčajne priemerný 14,9 cm penis je viac než schopný urobiť kontakt a trenie po celej vagíne.

Ale tie sú priemerné, že ? Dobre, ale čo kratší penis a dlhšia vagína ? Záleží vtedy na veľkosti ?

Tu sú porovnania dĺžky penisov:

To znamená, že 68% mužov sú v rozmedzí od 11,7 – 15,3 cm, 16% sú väčšie a 16% sú menšie. Ale iba 0,4 % sú menšie než 10,1 cm. Skoro každý manžel na planéte má teda viac než dosť, aby „naplnil“ vagínu jeho manželky.

A aj keď nie, tá najcitlivejšia oblasť oblasť pošvy je veľmi blízko otvoru. To je miesto, kde prebieha skutočná akcia. Paul Byerly of The Marriage Bed toto dobre vysvetlil: “Niektorí muži majú problémy s veľkosťou penisu. „Vzhľadom k tomu, že 5cm až 7,5 cm z pošvy má nervové zakončenia, dĺžka má málo čo do činenia s rozkošou ženy pri pohlavnom styku.“ Takže manželia sa môžu upokojiť s vedomím, že sú absolútne schopní sexuálne stimulovať svoje ženy bez ohľadu na veľkosť penisu.

Je ale väčší penis lepší? Niekedy áno, niekedy nie. V nedávnej štúdií v The Journal of Sexual Medicine bolo zistené, pokiaľ ide o dosiahnutie vaginálneho orgazmu, “33.8 percent žien uprednostňujú dlhší než priemerný penis, 60 percent uviedli že nie je rozdiel vo veľkosti a 6,3 percent uviedli, že menší spôsobuje menšiu rozkoš ako väčší .” Štúdia bola založená na „samo-výskume“ (respondentky dávali odpovede sami, bez ovplyvnenia) 160 univerzitných študentiek (nie je to reprezentatívna vzorka vydatých žien). Prosím, všimnite si že 2/3 si nemyslia, že väčší je lepší. Tento problém pre ženy ktorých som sa na to pýtala, je jednoducho že „veľkosť postačuje“ a „skoro každý muž ju má“.

Jedna výhoda dlhších penisov je možno v kontakte s „bodom G“ vo ventrálnej (prednej) oblasti pošvy o ktorej niektoré ženy tvrdia, že je špeciálne erotogénna. Ak ste objavila váš bod G a penis vášho manžela je schopný tento bod dosiahnuť a tlačiť na neho, môže z toho byť extra pôžitok. Ale niektoré ženy tvrdia, že tlak ktorý tam cítia je veľmi intenzívny. Úprimne povedané, aj tí čo majú „nájdený“ tento bod, dosahujú ho penisom a užívajú si vzrušenie, nie je pravdepodobné, že sa to bude diať vždy ak majú sex. Možno to je vecou sebavedomia, ale je veľké množstvo spôsobov ako dosiahnuť orgazmus.

Jeden z problémov veľkých penisov o ktorých sa moc nehovorí je, že niekedy veľký penis ženu bolí. Kamarátka mi raz povedala, že sex je pre ňu bolestivý, pretože jej manžel má „veľký ako kôň“ (Áno, trvalo chvíľu kým som mohla nadviazať očný kontakt s jej manželom, kvôli tomu stupídnemu označeniu „kôň“ čo mi rýchlo prešlo hlavou), ale rozumiem tomu. Julie Sibert z Intimacy in Marriage opísala dobre túto tému v Penis Size and Painful Sex: What’s a Wife to Do?  Manželia s XL penismi by mali byť viac opatrnejší s ich manželkami, mať na zreteli bod, kde je dosť.

A čo hrúbka? zvyčajne ak sa diskutuje o veľkosti penisu, ľudia hovoria o dĺžke. Avšak prišla som na veľa žien ktoré majú obavy z hrúbky penisu. Špeciálne, ak je penis hrubší než normálne, manželky budú možno potrebovať viac lubrikácie, nehy a jemnosti pri vstupe, aby sa vagína mohla dostatočne roztiahnuť. Nevysedávam často kvôli konverzáciám o penise ale ešte som nenašla ženu, ktorá by sa sťažovala na príliš úzky penis. Vzhľadom k veľkosti pošvového vchodu a pružnosti, môže žena cítiť a môže byť stimulovaná prostredníctvom penisu akejkoľvek hrúbky. Prispôsobíme sa veľkosti orgánu nášho manžela.

Takže, aký penis má „tú správnu“ veľkosť ? Moja odpoveď: Veľkosť penisu Tvojho manžela. Ak je to správny muž pre Teba, jeho penis je tiež pre Teba ten správny. Aj keď možno budete musieť prísť na to ako urobiť, aby to všetko fungovalo. Ak je obzvlášť veľký, možno budeš potrebovať pridávať lubrikáciu a on by mal robiť veci pomaly a ľahko, zatiaľ čo ty sa dostatočne natiahneš na jeho prijatie. Po čase si na to telo manželky pravdepodobne privykne. Ak ho má manžel malého a až tak ho necítite, možno by vedela pomôcť iná sexuálna poloha čo by zaistila väčšie sexuálne vzrušenie, alebo aby manželka dosiahla orgazmus, dá sa tiež použiť viac stimulácie prstami na klitorise.

Ak chcete aby vaša vagína a manželov penis „našli spoločnú reč“ v dokonalom súlade, cvičte … Skúšajte rôzne veci a zisťujte, kde sa cítite dobre.

Čo by si povedala o veľkosti penisu svojho manžela ? OMG. Nie, vážne, Pred pár mesiacmi som prišla na to, že je ochorenie nazvané Oversized Male Genitalia. (nadmerne veľké mužské genitálie) skratka toho je OMG — to je to čo môžeš povedať, keď si niečo také uvidel. (Ak sa teraz neváľaš po zemi od smiechu, tak nerobíš to čo ja, keď som čítala o tom zvláštne pomenovanom ochorení)

Tvoj manžel pravdepodobne nemá OMG (teda 20 cm v ochabnutom stave). Ale chcela by si, aby sa cítil sebaisto a tiež sebaisto okolo jeho schopnosti uspokojiť ťa. Trochu “wow” tu a tam, keď si to stiahne, nestojí veľa námahy, že ? Neklam mu, ale daj svojmu manželovi vedieť, že ho má dostačujúco veľký. Ak ho dostatočne necítiš, jeho penis neurážaj; robí to najlepšie ako môže. Požiadaj ho, aby skúsil niečo iné, tak aby si ho mohla cítiť ešte viac jeho samého.

Ja ale osobne nepoznám ženu ktorá o svojom mužovi povedala, že ho má pre ňu príliš malý na to, aby cítila dostatočnú rozkoš.

Záleží na veľkosti penisu? Áno, ale málo. Som ale pevne presvedčená, že na tom ako sa penis používa, záleží omnoho viac. Nezáleží ak môj manžel má malý, veľký alebo najväčší, za predpokladu že má tú správnu chuť.

“Môj milý je biely a rumenný, výtečný nad iných desať tisíc.”
Veľpieseň 5:10

zdroj: http://hotholyhumorous.com/2012/10/penis-size-from-the-wifes-point-of-view/

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *