Milí priatelia, prosíme podporte našu prácu. Môže nám pomôcť úplne každý. Aj 0,50€ je veľký dar a dopredu veľmi ďakujeme. Nadstavte si sumu 0,50€ vo Vašom IB ako pravidelný mesačný dar v prospech občianskeho združenia Pink Cross Slovensko, IBAN: SK89 0900 0000 0050 3210 8529, PayPal: https://paypal.me/pinkcrossslovakia  Veľmi ďakujeme !

339

Tento problém má tiež ďalší aspekt

Pre priemerné dievča je dnes skoro nemožné nájsť muža, ktorý by “mal mentálne na to byť muž”, dobyl by jej srdce, BOL BY PRE ŇU SPOĽAHLIVOU OPOROU, miloval by ju, zobral by si ju za manželku do jej 20 rokov, z lásky by jej hovoril viackrát denne ako je krásna, viackrát denne jej dvoril komplimenty, písal básne a viedol s ňou hlboký milostný život v manželstve. Je málo mužov, skoro nijakí, ktorí by mladú ženu dotiahli do manželstva v 18 alebo 19 a boli jej strážcami, rytiermi a mužmi, o ktorých sa dá oprieť. To je tak zase preto, lebo vy muži ste nevyzreté malé deti na smiech a vôbec sa nedá rozprávať o vás ako o chlapoch.

Mladé dievčatá teda hľadajú to čo im chýba, chodia vyzývavé a kompenzujú si to. Určite že to nie je dobre, ale aká je muži vaša porcia viny v tomto celom?

Ja mám muža, ktorý je rytier a doviedol ma do manželstva na moje 20 narodeniny, (aj keď mohol na 18te 🙂 ale keby on neexistoval, medzi mužmi by som niečo také dnes nenašla, ani keby som sa rozkrájala. Väčšina mužov ktorých poznám sú prihriati chlapci, z ktorých sa mi „otvára nôž vo vrecku“. Tým, že denne počúvam ako som krásna, múdra, jedinečná a sexi, absolútne nepotrebujem vyťahovať prsia do výstrihu a dávať si minisukne, ani byť vyzývavá :)) A tým to je, ženy sú všetky v tomto také isté.

Preto chlapci trpte na tých uliciach, školách, kúpaliskách a keď onanuješ večer z toho čo si vonku videl, aspoň si spomeň, že to je v prvom rade preto, že si úbožiak. Že si mamičkár a nejaká žena musí byť kvôli tvojmu idiotizmu sama, je následok práve to trápenie, ktoré teraz máš. Proste sa ti to vracia, „tak si to uži“. Veď si „užívaš“ … nie ? :))

Ja osobne, som v obliekaní prešla rokmi rôznymi štádiami a skončilo to nasledovne:

Sú isté značky šiat, ktoré mi mimoriadne sadnú. Mám ich už dosť. Moje najdrahšie rifle stáli asi toľko, ako staršie auto, čo ja viem, možno sedemročné. Rifle, aj trojštvrťové rifle nosím aj s opätkami, ale vysoké opätky nenosím vôbec. Mám síce jedny topánky s vysokými opätkami, ktoré som nevyhodila, lebo boli darom od môjho milého a najmä boli tak drahé, že ich nedám proste preč, mala som ich v poslednej dobe iba raz na jednej akcií. 🙁 Výstrihy tiež nenosím. Keď je teplo, dám si sukňu, alebo komplet po kolená, keď je desné teplo a ideme na kúpalisko, dám si minisukňu, ale nikdy nie obtiahnutú alebo takú tú do štvrť stehien. Keď v značkových šatách ktoré vám sadnú vstúpite do miestnosti, všetci vás vnímajú, ste im sympatická a majú rešpekt. Je to silnejší druh rešpektu, ako keď ste vyzývavá. Ak k tomu pridáte účes ktorý vám sadne bude to v prvom rade pre vaše sebavedomie veľmi dobré. 80% žien má účes ktorý jej nesadne, lebo je stelesnením jej sna po inom tele ako má, čiže ak nájdete dobrú kaderníčku, skamaráťte sa s ňou a nechajte si hlavne poradiť. Do tých 80 % radím aj ženy, ktoré sa o svoje vlasy vôbec nestarajú a nosia na hlave úplnú katastrofu. Prosím uvedomte si že to ako sa staráte o vlasy je vždy vaša vizitka a prvá správa ľudom o vás. Najhoršie sú samozrejme ženy s úbohým-odfláknutým účesom, tých je väčšina … dávate o sebe okoliu správu, že vaša koruna krásy, čo sú vaše vlasy, nestojí za nič. Tak sa potom ku vám aj ľudia chovajú… Ako k takej, čo nestojí za nič …

Som jedna asi z 100.000 žien, ktorá má manžela čo sa vášnivo zaujíma o jej vizáž. Toto môj milý skutočne robí a aj to asi vždy robil. Môj účes je do značnej miery jeho typom, sadne mi k typu tváre, vrátane odtieňa melíra. Navrhovať mi aké šaty si kúpiť, je jeho vášňou. Môžem povedať, že mu to ide, fakt je dobrý a má vkus, toto sa normálne nedá asi ani vysvetliť, ale ono je to tým, že my sme si duševne veľmi blízko. Ja sa s ním normálne chodím radiť ♥ Už som si na to fakt zvykla, že nákupy šiat bez neho ani nerobím. Ja sa pamätám ako keď sme zarobili po prvýkrát dosť silnú sumu peňazí, prvé čo urobil bolo, že ma zobral za ruku a odniesol do obchodu s koženými bundami, kde mi kúpil tri naraz, každá z nich stála asi toľko, ako priemerný plat na slovensku. O týždeň na to sme sa objavili v parndorfe a zabil tam so mnou asi celý deň, nepýtajte sa koľko peňazí sme tam zas nechali. Jeho najobľúbenejší obchod je vo Viedni a stále tam chce chodiť. U nás to je naopak, že ja sa s ním musím niekedy až pohádať aby nebláznil, lebo ja nechcem ďalšiu kabelku za 300€, nakoľko je napríklad veľa ľudí, čo nemajú čo jesť.

Viem, že toto je extrém, ale chcem sa opýtať, je medzi mužmi ešte niekto, komu primárne záleží na tom, aby jeho žena vyzerala čo najlepšie? Ani nie, že? Nuž, potom sa nečudujte. Ja netvrdím, že musíte utratiť za kožené bundy cez 2500€, ale to ako vaša manželka vyzerá, je v prvom rade vaša vizitka. Je to pečať vás samých. Určite, keď vidím ako sa vydaté ženy obliekajú, je mi veľa vecí jasných a častokrát je mi nanič, ok, môžte si povedať, že na tom nezáleží a že sú dôležitejšie veci, ale myslím, že na kráse a vizáži vašej manželky vám záleží vtedy, ak vám záleží na nej samej a mnohokrát je to merítko, aký máte ku nej vášnivý vzťah. Ja už počujem ako brblete, že škoda peňazí a tak, dobre teda , šetrite, ale potom sa nedivte 🙂

Vrátim sa k podstate témy: Keď teda doma chudátenko masturbuješ, lebo nezvládaš tú nahotu čo si videl na uliciach alebo v práci, určite s tým treba ísť za tvojím pastorom. Tam po hodinách dôverných rozhovorov, sa dopracuješ k poznaniu, že ako na to:

  1. Osprchovať
  2. Zabehať si
  3. Urobiť si kliky
  4. Bicyklovať
  5. Spievať chvály

Rebríček som zoradila podľa sily stupidity, 1 je najmenej a 5 najviac stupídne.

Čo na to ale Písmo ?

(ROH ) 1 Korintským 7:4  Žena nemá v moci svojho vlastného tela, ale muž; a podobne ani muž nemá v moci svojho vlastného tela, ale žena.5  Neukracujte sa navzájom, iba ak čo z obapolného súhlasu na čas, aby ste stihli na pôst a na modlitbu, a zase sa vedno sídite, aby vás nepokúšal satan pre vašu nezdržanlivosť.

(KJV)1 Korintským 7:4  The wife hath not power of her own body, but the husband: and likewise also the husband hath not power of his own body, but the wife. 5  Defraud ye not one the other, except it be with consent for a time, that ye may give yourselves to fasting and prayer; and come together again, that Satan tempt you not for your incontinency.

Grécky: 1 Korintským 7:4 4ἡ γυνὴ τοῦ ἰδίου σώματος οὐκ ἐξουσιάζει ἀλλὰ ὁ ἀνήρ: ὁμοίως δὲ καὶ ὁ ἀνὴρ τοῦ ἰδίου σώματος οὐκ ἐξουσιάζει ἀλλὰ ἡ γυνή. 5μὴ ἀποστερεῖτε ἀλλήλους, εἰ μήτι ἂν ἐκ συμφώνου πρὸς καιρὸν ἵνα σχολάσητε τῇ προσευχῇ καὶ πάλιν ἐπὶ τὸ αὐτὸ ἦτε, ἵνα μὴ πειράζῃ ὑμᾶς ὁ Σατανᾶς διὰ τὴν ἀκρασίαν ὑμῶν.

Čo sa v 1 Kor 7:4 vlastne píše ? Píše sa tam niečo, čo si nikdy v “zhromku” nepočul, lebo ak by Ti kazateľ povedal pravdu, už by si ho kázať asi viac nevidel 🙂 Lebo sa ešte moje blogy mamánkom a slabochom zhodiť nepodarilo, 😉 mám teda možnosť povedať čistú pravdu. V tom verši sa píše, že tvoje telo patrí tvojej žene alebo tvojmu mužovi a kvôli tomu ABY VÁS NEPOKÚŠAL SATAN máte byť spolu. To teda znamená, že ak žijete spolu jeden s druhým manželským životom, satan má menšiu pravdepodobnosť pokúšať vás.

V gréčtine, je slovo γυνὴ označenie nie len pre vydatú ženu ale aj nevydatú- dokonca pannu !!!!Čiže už tu, sa začína Tvoja zodpovednosť, nie je to ohraničené iba už zosobášeným partnerom/partnerkou lebo na to má gréčtina svoj špeciálny výraz. (tak ako slovenčina) Je to všeobecný výraz pre ženu ako takú a to je na tom najzaujímavejšie.

Ďalšia zaujímavosť, slovo ἀποστερεῖτε ktoré je v Roháčkovi preložené “neukracujte” má tieto významy : “okradnúť, ukradnúť, vylúpiť, vykradnúť, lúpiť” potom “pripraviť o niečo podvodne, ošmeknúť” a “vyplieniť, spustošiť, znivočiť”

ἐπὶ τὸ αὐτὸ ἦτε – KJV to prekladá come together again, byť znova spolu, byť jedno, spojiť sa, to znamená, na to aby ťa diabol nepokúšal, mal by si byť spolu “jedno” so svojou manželkou.

a tu je problém. Ty ženatý nemôžeš byť. Prišiel by si o mama hotel a odložené peniaze, ktoré na úkor rodičov ušetríš a tak teraz jediné čo môžeš je uvedomiť si, že aj apoštol Pavel a Pán Ježiš, boli slobodní. To je ale nie veľmi pravda. Za prvé, Ježiš nebol slobodný 🙂 Nie, nebol. Ježiš je nebeský ženích teda slobodný logicky nie je. Má zodpovednosť za cirkev, kdežto ty máš zodpovednosť za svojho psa, za pivo s tými magormi, za fitko a ako si z toho tvojho trapného platu naškriabať na značkové handry … Apoštol Pavel … no ten naozaj slobodný bol, ale nevidím pararelu medzi ním a tebou. Apoštol Pavel mal dar byť slobodný, na rozdiel od teba a na roziel od teba žil hlboko pre Boha, že za ním bolo niečo aj vidno, kdežto ty máš problém aby si aj dnes nemasturboval, a keď máš tie depky, aby si tajne nepozerával péčka 🙂

Na rovinu teda: Ak nie si s tým dievčaťom v manželstve, okrádaš ju, vystavuješ pokušeniam, lúpiš ju, pripravuješ o niečo podvodne, pustošíš ju a nivočíš. Práve som opísala stav 40% kresťanských slobodných žien 🙁

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *