Milí priatelia, prosíme podporte našu prácu. Môže nám pomôcť úplne každý. Aj 0,50€ je veľký dar a dopredu veľmi ďakujeme. Nadstavte si sumu 0,50€ vo Vašom IB ako pravidelný mesačný dar v prospech občianskeho združenia Pink Cross Slovensko, IBAN: SK89 0900 0000 0050 3210 8529, PayPal: https://paypal.me/pinkcrossslovakia  Veľmi ďakujeme !

Dve mladé ženy prišli na stretnutie oblečené v šatách, ktoré dosť odhaľovali. Tu je, čo im na to vedúci (kresťanského stretnutia) povedal : Všimol si ich a usadil. Potom im povedal niečo, na čo možno nezabudnú do konca svojho života.

Pozrel sa im rovno do očí a povedal: „dámy, všetko čo učinil Boh na tejto zemi s veľkou hodnotou je dobre ukryté, je to ťažko zbadať, nájsť alebo dostať.

  1. Kde nájdeš DIAMANTY ? Hlboko v zemi zakryté a chránené.
  2. Kde nájdeš PERLY ? Hlboko na spodku oceána, ukryté v tajnosti a chránené v prekrásnej mušli.
  3. Kde nájdeš ZLATO ? Dolu v bani, zakryté vrstvami skál a aby si sa k nemu dostal, musíš tvrdo pracovať, urobiť dôkladný výskum/kopať veľmi hlboko aby si ho dostal.

Vážne sa na ne pozrel a povedal :

Tvoje telo je tajomné a jedinečné. Si omnoho vzácnejšia, ako je zlato, diamanty, perly a mala by si byť tiež zakrytá. Ak nechávaš vzácne minerály ako zlato, diamanty a perly hlboko zakryté a utajené, seriózne organizácie s potrebnou technikou sa „zlietnu“ a budú robiť roky rozsiahly prieskum.

Budú najprv kontaktovať tvoju vládu (rodinu) podpíšu profesionálnu zmluvu (svadba) a budú dobývať zodpovedne a profesionálne (legálne manželstvo)

Ak ale necháš svoje vzácne nerasty odkryté na povrchu zeme, budeš priťahovať pozornosť množstva „ilegálne ťažiacich“, aby prišli a „všímali si Ťa“ ale nie legálne. Každý si zoberie svoje falošné nástroje, príde, dostane sa k Tebe príliš hlboko „len tak“ – ako chce.

Zakrývaj si teda svoje telo, práve to pritiahne „tých zodpovedných“, aby Ťa dobývali 🙂

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *