789

Sexuálny život mimo manželstva je vždy NAJRÝCHLEJŠIA cesta k démonickému posadnutiu. Práve preto je ÚPLNE VŠADE toľko podnetov pre cudzoložstvo, vo videoklipoch, hudbe, filmoch a rozprávkach, práve preto je sex/porno všade, kde sa to len dá ….

Pokiaľ poznáte východné a pohanské náboženstvá prakticky (nie podľa toho čo oni o sebe tvrdia, ale podľa toho čo sa tam reálne deje) viete že skoro všade je pohlavný styk niečo ako základný rituál, pri rôznych magických úkonoch. Toto isté je aj v satanizme. Cez sex si ľudia predávajú „energie“, preberajú rôzne stupne v hierarchií, alebo berú z toho „silu“ (démonskú) Skúste porozmýšľať, prečo to tak asi je …

Iste väčšina ľudí čo žije v smilstve, sú úplne normálni a milí ľudia. Nuž to je pravda, kto tvrdí že nie? Určite sa pri mimomanželskom sexe nestanete “nenormálni”, čo sa ale 100% stáva, je strata záujmu o Pravdu, strata záujmu o vedenie Ním v každej oblasti a vo veľkej väčšine prípadov zrelativizovanie si životných hodnôt, (oslepenie a otupenie bázne pred Bohom) čo je vždy predpolie k ohlúpnutiu a necitlivosti.

Existuje priamy súvis medzi zdarom vo vašom živote a siedmym Božím prikázaním (nezosmilníš). Existuje priamy súvis medzi siedmym Božím prikázaním a tým ako vás môže Satan napádať. Satan je sadista a nenávidí vás. Choroby a nezdar sú dosť o tom a je jedno, že si to nepripustíte ……. a nevadí, že to nepríde hneď.

Démoni sa prenášajú z človeka na človeka vždy znásilnením ! Znásilnenie je pre toto veľmi dôležité a preto sa v Európe všade vytvárajú vždy lepšie podmienky pre znásilňovanie. Obzvlášť závažné je znásilnenie pedofilom, tým sa nebudem zaoberať, ale každé dieťa ktoré týmto prešlo JE VŽDY démonsky posadnuté, čo znamená že v dospelosti môže mať komplikácie a mnoho takýchto ľudí majú tendenciu skončiť v sex biznise, alebo žiť v promiskuite. Vo vysokom satanizme je pedofília práve pre toto úplne bežná vec, tiež ju používajú pre rozbitie, roztrieštenie osobnosti dieťaťa, aby z neho mohol byť ak vyrastie človek s kontrolovaným vedomím skrze traumu ktorú prežil.

Výraz „démonické posadnutie“ je veľmi široký. Neopisujem človeka typu „zombie“ alebo niekoho kto nie je normálny. Byť pod démonickým vplyvom je celkom bežná vec, ktorou trpí množstvo ľudí. Dá sa povedať, že nekresťania sú pod tým skoro všetci, pričom aspekty v ktorých sa to prejavuje sú veľmi-veľmi široké, určite sa nedá vyčerpať obsah tohto článku na čo i len základné ujasnenie.

Skúsme teda od tých najmarkantnejších vecí. Nuž, sú to určite ľudia, ktorí sa živia sexom. To je vždy 100%. Potom sú to ľudia, ktorí majú silnú až neprirodzenú telesnú príťažlivosť, ktorú si ani vy sama nedokážete vysvetliť. Neviete prečo vás zrovna tento človek tak „priťahuje“ a cítite, že tomu neviete vôbec odolať. Všimla ste si, že je rozdiel ak je niekto „iba“ pekný a ak má niekto v sebe silnú vábivosť? Neviete sa tejto jeho/jej vábivosti zbaviť, stále vás prenasledujú myšlienky na neho, sexuálne predstavy, stále cítite niečo akoby „nutkanie“. Niečo, čo „musíte“ urobiť a čomu „neviete“ odolať, lebo to z neho/nej tak vyžaruje“ …. Je to fakt veľmi zaujímavé, uvažovala ste niekedy ale nad tým, odkiaľ „tá vábivosť “ pochádza ? Pozrite sa na neho a na ňu lepšie. Je určite mnoho rovnako pekných ľudí ako on/ona. Z nej ale vyžaruje niečo, čomu „sa nedá odolať“. Taká akoby „iskra“, nie? Je to ale to pravé, máme sa tej „iskry“ chytiť? A tá „iskra“ čo ako prebehla, čo to vlastne je ? Je to od Boha? A ak nie, tak od koho ? Ak poznáte okultizmus určite viete, že sexuálny partner sa dá „pričarovať“ … a vyrábať takéto „iskry“ dokážu napríklad Africkí šamani, dokonca to vyučujú ak im zaplatíte. Ináč, ale nato aby to celé fungovalo, šamanov a kúzelníkov nie je treba, ide to „aj samo“, „keď chce“ a to prečo to tak funguje, je v podstate opäť hriech v živote človeka. Mne sa veľmi páči výraz, že: Ten človek je tak „okúzľujúci“, „očarujúci“ a „neodolateľný“ 😳 …. Áno, niečo také to je, proste strácate zdravý rozum a tak … Problém ale je, že Boh takto nepracuje. My ktorí žijeme s Bohom máme tú výhodu, že ak nám Boh pošle človeka, pošle nám niekoho kto sa nám bude páčiť, ale stále zostávame pri zmysloch, (nemusíme vypínať rozum) pri slobodnej vôli a slobode ! Ak ste zakotvená v Bohu, vábivosť kohokoľvek by vás nemala tak isto obrať o zdravý rozum. Verím, že ten rozdiel medzi krásou a vábivosťou ste pochopili

Vábivosť a sympatia sú dve rozličné veci!

Skúste sa to naučiť aktívne rozoznať a rozoznávať. Silne sexuálne priťahovať dokážu ľudia, ktorí majú démonov cudzoložstva a vábivosti. Nerozoberám, či to majú zdedné alebo či to dostali smilstvom. Mimomanželský sex je nechránený a sú to veľké a široké dvere pre silných démonov. Potom určite ľudia trpiaci sado masochizmom, či už dominancia alebo submisivita, homo, bi, lesby + široké množstvo sexuálnych úchyliek.

Ľudia, ktorí sú démonicky ovplyvnení alebo posadnutí, majú napríklad zúrivosť, nekontrolovateľnú výbušnosť, sklony k depresiám, samovražedné úmysly, nevedia byť verní, s rôznymi závislosťami na alkohole, drogách, trpiaci exibicionizmom, ale aj ľudia, ktorí sú neprirodzene tupí, bez seba-reflexie atď … s obrovským
množstvom sex-partnerov za sebou, mať s takýmito ľuďmi mimomanželský sex je záruka, že démoni skrze pohlavný styk vstúpia priamo do vášho života a budú ho ovplyvňovať. Muži trpiaci dominanciou v masochizme priťahujú ženy, ktoré mali tyranov otcov, to priťahovanie je ale zvráteného, démonického charakteru. Po sexe s takýmto človekom sa stanete démonicky poviazaná a vaša túžba po oddanosti sa zmení na túžbu po submisivite, začnete mať sklony k sebatrýzneniu, rezaniu sa a váš vkus sa týmto smerom určite posunie, aby aj okolie (najmä duchovné) jasne videlo nadvládu démonov nad vami.

Pohlavný styk je záležitosť v prvom rade vašej duše, pri sexe sa teda spoja nie iba dve telá, ale najmä dve ľudské duše. Je to v oblasti v ktorú mnohí ani neveria že existuje, ale sex je stvorený ako hlboký a dokonalý dar medzi dvoma vernými manželmi, tak bol aj koncipovaný ako dokonalá vec, ktorá vás silne obohacuje a napĺňa najmä na rovine vašej duše. Toto sa dá prirodzene ľahko zneužiť, tak ako asi všetko na tomto svete sa dá zneužiť. Ľudská duša je totiž duchovná časť vás samých a pokiaľ sa stane démonicky zamorenou alebo priamo posadnutou, diabol získa nad vami plnú kontrolu a vy budete v pomyslenej klietke z ktorej sa nedá vyjsť.

Veľakrát, ak podvediete svojho manželského partnera a vyspíte sa s človekom ktorý má syndrómy ktoré som vyššie opísala, s najväčšou pravdepodobnosťou budete považovať prvý sex s ním zo začiatku za vzrušujúci, mnohé ženy si to nevedia ani vysvetliť ako je možné, že vám sex s ním tak zrazu zachutil. Budete očarená, budete to opisovať ako niečo, čo ste možno ešte ani nezažila. Mnohé ženy začnú svojho milenca idealizovať, prikrášľovať, začnú mať taký falošný pocit naplnenia.

Potom keď už budete na milencovi závislá, väčšinou vo fáze kedy si to najmenej prajete, príde nejaké to vytriezvenie. Začnete vidieť veci ktoré ste predtým nevidela, zrazu bublina spľasne a začne sa niečo, čo vás bude trápiť. V tejto fáze si ale už nemôžte priznať, že to nie je to čo ste hľadala, lebo by ste sa sama pred sebou proste zhodila a možno aj pred ľuďmi, ktorí vedia v čom ste.

Hneď v čase v ktorom sa toto stane, stratíte záujem o Boha a vzťah s Ním. Stanete sa zvyčajne kompletne závislí na porne. Začnete mať bloky v mysli na celkom jasné veci. Potom po nejakom čase sa otvorí vo vašom živote oblasť, kde vás bude môcť satan trápiť. Bude to asi nejaký nezdar, krach alebo oblasť, ktorá vás začne ničiť a nebudete ju vedieť zvrátiť. Dosť často sa tiež stáva, že sa Vám začne po čase páčiť rovnaká úchylka ako človeku, s ktorým ste súložila. Smilstvo má priamy súvis s neplodnosťou u žien. Má to súvis s potratmi, pozor je to vec vašej duše, čiže duchovná záležitosť!\n\nPochopte prosím, že smilstvom VKLADÁTE SVOJ MILOSTNÝ ŽIVOT PRIAMO DO RÚK DÉMONOM. Je to akoby ste do svojho domu pustili niekoho veľmi zákerného, ktorý vám bude robiť zle a ktorého sa nedokážete zbaviť, musíte ho teda trpieť a tváriť sa, že sa nič nedeje. Budete hrať divadlo, že vlastne „to“ ani neexistuje a možno aj samú seba presvedčíte, zatiaľčo „to“ vám bude diktovať čo máte robiť a vy „to“ budete musieť robiť. Toto, presne toto je nadvláda démonov nad vami. Úplne špeciálne to je, ak ste mladým kresťanom, chodíte spolu a spávate spolu. Tým akoby ste odovzdávali svoje šťastie v manželstve démonom, ktorí to po čase určite využijú. Hm, neviem – stojí to vôbec za to? Nie je verné kresťanské manželstvo s tým pravým partnerom omnoho viac uspokojujúcejšie ako toto šialenstvo? Odpoveď nechám na vás.

V sexualite sú tak ako všade inde v princípe dve cesty. Jedna je cesta dokonalého ale aj zodpovedného čistého a naplňujúceho sexuálneho uspokojenia spojeného s vášnivou láskou a vernosťou a druhá je cesta posadnutia sexom, spojená s promiskuitou, ktorej smer akoby neviete ovládať. Je to na vás, čo si vyberiete …

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *