Milí priatelia, prosíme podporte našu prácu. Môže nám pomôcť úplne každý. Aj 0,50€ je veľký dar a dopredu veľmi ďakujeme. Nadstavte si sumu 0,50€ vo Vašom IB ako pravidelný mesačný dar v prospech občianskeho združenia Pink Cross Slovensko, IBAN: SK89 0900 0000 0050 3210 8529, PayPal: https://paypal.me/pinkcrossslovakia  Veľmi ďakujeme !

Ako nájsť tú pravú a ako byť akčný ?

Jedna z najviac nebezpečných hlúpostí, akú začali produkovať kresťania je, že údajne „tá pravá neexistuje“. Že to je jedno. Táto lož je veľmi a úplne nebezpečná a nikdy tomu never. Pravá je tá, kde ti Boh dá potvrdenie, že to je ona. Nebude dokonalá, ako ani ty nie, ale asi budeš z nej veľmi unesený …

Ženy milujú u mužov akčnosť. Ale aj chcú cítiť istotu. Istota o ktorej hovorím, je jej prirodzený pud a súvisí s podvedomou túžbou priniesť potomstvo do istoty a stability. Toto je u žien veľmi silný reflex, ktorý dokáže máloktorá ovládať a väčšina z nich si ho vôbec neuvedomuje.

Milujú akčnosť

Akčnosť je u žien podvedomá túžba číslo jedna. Oni sú stvorené byť vedené lídrom, rozumným chápajúcim a milujúcim mužom a túžia sa mu bezpečne oddať. Podčiarkujem slovo „bezpečne“. Poviem vám, čo im spôsobuje duševnú a citovú extázu a po čom priam prahnú.

Milujú počúvať úprimné a silné komplimenty o svojej kráse

Povedzte jej že ju milujete aj preto, lebo je krásna a veľmi ste z jej krásy mimo. Nikdy jej ale nepovedzte čo si nemyslíte. Ak jej poviete že má krásne oči a vám sa tie oči v skutočnosti nepáčia, žena to obvykle vycíti. Žena je citová bytosť a väčšinou má veľmi vyvinutú intuíciu.

a opäť: Milujú akčnosť

Ak vám povie áno, pikujte to k svadbe. Toto ženy milujú. Mal by si ju oficiálne a romanticky požiadať o ruku a dať jej prsteň. Z toho by si mal urobiť naj romantickejšiu udalosť ako dokážeš a nahrať to na video. Inšpiruj sa videami, zadaj si do youtube heslo „romantic proposals“.

Nechápem ako dokážu zasnúbené dvojice chodiť jeden s druhým viac ako štyri mesiace. Navonok to vyzerá „zbožne“, ale vo vnútri majú mnoho sexuálnych pokušení, ilegálnych dotykov, ilegálnych sexuálnych túžob, možno spolu spávajú (toto robí na drzovku mnoho kresťanských párov) a chlapec má 100% pokušenia s masturbáciou. Načo to je dobré, to netuším … Rebeka tvrdila, že zobrať sa môžte kľudne počas výšky a je to svätá pravda, vysoká škola nie je dôvod byť single.

Nakoľko ma teraz pobožní idioti určite napadnú, že toto sa nedá, lebo deti a tak, nuž treba si trošku poštudovať veci okolo. V prvom rade žena by mala mať dni kedy dieťa splodí a dni, kedy dieťa nesplodí. Počas mesiaca, je to asi pol na pol. U mnohých žien to je presné ako hodinky a antikoncepciu ani vôbec nepotrebujete. Sú samozrejme ženy, ktoré sú plodné celý mesiac alebo mimo cyklu plodných dní. Toto treba vedieť a pozisťovať. Plodné dni sa dajú určovať tkzv. Cyklotesterom, je o tom mnoho informácii na webe. V rámci vašej vyvinutej komunikácie tomu treba venovať čas a môžte sa vášnivo milovať bez akejkoľvek ochrany. Študujte tiež „bilingsova ovulačná metóda“ a uvidíte sám, že čakať na manželstvo kvôli vysokej škole je hlúposť.

Faktom tiež je, že mnohé maminy aj viacerých detí, študujú vysokú školu a nevidia v tom problém! 

Prečo to je teda problém pre dvadsaťročných, ktorí majú navyše najviac sily, tomu nerozumiem a toto pobožnostkárske zákonnícke pravidlo z vás odsáva život.

Milujú komunikáciu s niekým, kto im rozumie

Komunikácia je u žien mimoriadne dôležitá. Tento pud majú kvôli mnohým veciam napríklad kvôli deťom, ale aj kvôli uisteniu, či spoločné problémy zvládate spoločne. Nie len pre toto je dôležité, aby si mal „tú pravú“ nakoľko vaše povahy musia do seba zapadať. Ak zapadajú, prejaví sa to práve v komunikácii. Ak sa to prejaví v komunikácii, znamená to že si rozumiete a viete jeden s druhým niečo pekné tvoriť. Ťahať veci spoločne. Spravovať financie. Viesť deti tým istým smerom. To ako ste „spojené nádoby“ sa prejaví v milostnom a sexuálnom živote. V bežných každodenných veciach. Je to veľmi dôležité a ženy ktoré nemajú kvalitnú komunikáciu s manželom, sú preto logicky nešťastné.

Žena má právo povedať nie, aj keď Boh chce, aby ste sa zobrali a vôbec tým nehreší

Pán Boh je milujúca bytosť a vidí do Teba kompletne, mladá žena ale taká byť nemusí 🙂 Aj keď budeš mať neviem aké úžasné slovo z biblie po mnohých hodinách modlitieb kde jasne budeš vedieť, že je Božia vôľa aby ste sa zobrali, mladá žena ťa môže odmietnuť.

Mnohé toto urobili a vôbec tým nehrešia. Ak toto mladá žena urobila, stretla sa niekedy so zúfalými reakciami pobožného dieťaťa, možno hystériou a nenávisťou. Najčastejšia príčiny býva:

1.Si malé dieťa a necíti pri Tebe pocit istoty

2. Si úplne šialený človek, iba to nevidíš cez prerastené náboženské ego.

3. Tvoje povahové vlastnosti v nej vzbudzujú odpor

4. Nevie s Tebou komunikovať a necíti sa pri Tebe dobre. Možno si nula, nikde si to v živote nedotiahol, možno si zákerný a z tvojho charakteru nie je cítiť istota.

5. Je možno depresívna a hľadá súlad. Túži aby si ju dobíjal ešte viac a dokázal jej, že si skutočný chlap. Cíti, že niečo nie je v poriadku. To že sa netúži vydať je reakcia jej podvedomia na to, že necíti duševný súlad, nadšenie z partnera a niečo ako vášeň. Oddiaľovaním svadby kompenzuje podvedomú neistotu. Obyčajne sa takýto pár neskôr buď rozvedie alebo jeden s druhým nebude šťastný.

6.Pár je výsledkom rôznych náhod alebo spoločenskej objednávky ale nie je založený na reálnej Božej vôli.

7. Muž je úplne kompletne náboženský idiot a oddiaľovanie svadby berie ako akt pobožnosti.

8. Mužovi sa podarilo potlačiť si vlastnú sexualitu a sobáš naťahuje kvôli momentálnemu trendu“brať sa za päť rokov“ ako ľudia zo sveta.

9. Muž podvedome čaká na inú ženu alebo túži po inej žene.

Poviem vám príbeh môjho priateľa, keď mal asi 22 požiadal o ruku jednu mladú ženu z jeho zboru. Bola od neho staršia ale on bol z nej mimo a Boh mu povedal že je to tá pravá. Mladá žena ho odmietla. Bola zaľúbená do iného muža, ktorí si ju nikdy ani len nevšimol ale zas bol „zabezpečený“ a mal vyššie postavenie ako priemer. Ten “zabezpečený” muž ale túžil po inej žene, ktorú si aj zobral a naša mladá žena, ktorá odmietla môjho priateľa, zostala slobodná. Môj priateľ si zobral inú, (podľa mňa omnoho lepšiu ženu) majú krásny veľký byt, pekné auto a rozbehnutý rodinný biznis.

Ako ho poznám nič si z toho nikdy nerobil. Proste zobral údel lovca ako údel lovca. Tá žena, ktorá je dodnes single nevie nájsť lásku a založiť si rodinu. Je to jej údel za to, že miesto svojho srdca videla to „zabezpečenie“ ? Neviem. Odpoveď nechám na vás …

Podľa mňa to nie je podstatná otázka. Podstatná otázka je, že ak ťa niektorá odmietne, či to v budúcnosti môže ľutovať alebo nie. Pri mnohých mužoch totiž ľutovať žiaľ nie je čo a toto je tá skutočná tragédia …

Plnšia žena je symbol väčšieho množstva detí

Na motívy Rebekiných návodov pre single dievčatá ma napadla jedna žena, je to naša známa, iba musím písať tak aby nikdy nezistila že píšem o nej, :)) čiže nejaké detaily musím zmeniť.

Táto žena je bacuľatá. Podľa štandardov dnešného sveta je škaredá. Má ale veľmi sympatického manžela, tri deti, majú nádherný dom a sú si verní. Z času na čas dáva rodinné fotky na fb a má veľmi krásne deti. Jej manžel ju „žere“ 🙂 a stále oplodňuje, čakajú štvrté … Ako to je možné ? Je to možné tak, že táto „nepekná“ žena od mlada makala na sebe. Nikdy sa neľutovala a má veľmi až bojovnú povahu, je to líder. Je dokonca možné, že ste ju videli v novinách, iba ste si to neuvedomili.

Makala na sebe asi preto, lebo nie je veriacou a práca na sebe asi bola jej východiskom zo seba-ľútosti, ktorou trpia naše pasívne a hlúpe kresťanské dievčatá.

V prvom rade, vie perfektne anglicky. V druhom rade má svoj vlastný súkromný podnik. Strávila svoju mladosť v Austrálii a doniesla si odtiaľ know how podnikania v istej oblasti.

Má niekoľko občianskych združení a bojuje za práva v istej oblasti, podotýkam že bojuje za správnu vec.

Z času na čas posiela fotky svojho manžela (je to veľmi sympatický človek a bola by si rada ak by si ho mala 🙂 ako maká na ich dome, ktorý vybudovala asi viac ona ako on.

Idú si otvoriť ďalšiu pobočku …

Teraz sa skús milé ľutujúce sa kresťanské dievča opýtať sama seba, kde si ty, ktorá si možno 20 x krajšia ako táto žena ? Čo si za 5 rokov dozadu stihla ? Čo si dosiahla ? Okrem nadávania na mužov a masturbácie v čase keď sa nudíš a máš depresie ?

Som presvedčený, že dvojice „škaredá žena“ a „pekný muž“ ste určite aj vy v okolí videli. Skúste sa zamyslieť, čím to je …

Zaujímajte sa o ženu ktorá Vás oslovila a je vám sympatická, ale čo to je sympatia ? Je to skutočná túžba Tvojho srdca, alebo masáž tvojej mysle daná médiami ?

Pokúsim ti dať odpoveď, ktorá ťa vytočí. Tvoja mužská vizualizácia je roky médiami pokrivená a tvoje srdce asi túži po niečom inom ako tvoje ego. Toto je u chlapov dnes normálne. Žiaľ.

Vysvetlím to. U mužov v ich podvedomí, je vždy pevná kostra predstavy ženskej telesnej krásy. Väčšinou je to črta ich matky za mlada, alebo jej variácie. Napríklad u mňa to sú modré oči. Preto mám manželku, ktorá má modré oči a milujem to. Moja túžba po žene, čo má modré oči je v podvedomí veľmi silná 🙂

Keď ale muž ide úplne a úplne hlboko, ak to vôbec dokáže, je duševný súlad a duševné porozumenie najviac, po čom túži. Nakoľko sú ale muži masírovaní nahotou na internete, sú zmätení, sami nevedia čo vlastne chcú a pokiaľ sú formovaní pornom, majú v tom už úplný zmätok. Ale aj pre chlapa ktorý je formovaný všadeprítomnou nahotou na internete je v podvedomí túžba mať ženu s ktorou …

…si silne povahovo a duševne rozumie.

Tak to Boh stvoril a je to veľmi správne. Vysvetlím v čom. Je to sex 🙂 Prirodzene, má to mnoho iných dôvodov, ale sexom začnem preto, lebo to mužov veľmi zaujme. U žien je záruka veľmi spontánneho a vzrušujúceho sexu duševný súlad s mužom. Naplňujúca komunikácia a istota vedomia milovanej bytosti otvára u žien bránu sexuálnej rozkoše. To ale znamená, že čím si s tebou žena lepšie povahovo a duševne rozumie, tým viac jej bude chutiť sex. A ako chlap iste vieš, že neexistuje na tomto svete väčšia rozkoš, ako na maximum roztúžená žena s tebou v posteli, ktorá prechádza silným orgazmom a chce ešte a ešte.

Čo to teda znamená ? Znamená to to, že ak žena nemá duševný súlad s mužom s ktorým si veľmi rozumie, mnohokrát (nehovorím že vždy) má nie naplňujúci milostný život. Potom sa niekedy stane, že ho začne hľadať inde, podvedie ťa a utečie za mužom o ktorom si myslí, že má čo ty nemáš a čo vlastne hľadala.

Chápeš, prečo je tak dôležitý duševný súlad a DÔLEŽITEJŠÍ ako telesná sympatia ?

Predstav si, že sú dve ženy ktoré by si zvládal zbaliť. Jedna „je krajšia“, druhá síce nie, ale veľmi si s ňou povahovo rozumieš a je ti s ňou vnútorne, navzájom, veľmi fajn.

Ktorú máš teda logicky loviť ? No tú „škaredšiu“ samozrejme. Lebo pri tej „krajšej“ Ti hrozí rozvod do pár rokov a jej slabý sexuálny život bude tvoje mužské ego veľmi dávať dole. A pre ňu to bude trápenie. Okrem toho, ženy sa dosť telesne menia a po 10 rokoch nebude vyzerať ako teraz. S tou „škaredšou“ sa vieš baviť od rána do večera, rozumiete si a sám cítiš ako sa ti oddáva. No a toto je ono. Je to väčšinou znak toho, že si „sadnete“ a to sa odrazí na 100% v posteli. A nie len tam.

Integrita

Jedna z najlepších vecí, ako môžeš zbaliť hodnotnú babu je tvoja integrita. Veľmi sa Ti tým zvýšia šance. Tento výraz sa na SK vôbec nepoužíva ale v angličtine to je veľmi časté. Integrita je v podstate tvoja dôveryhodnosť spojená s prácou na sebe samom. Viem že mnohých napadne vek okolo 30 tky ale to je jedovatý blud, dôveryhodný by si mal byť najviac práve od Tvojích 14.

Čo to je ?

Najväčšie mínus pubertálnych adolescentov je hlúposť. Pubertálni chlapci sú skoro všetci hlupáci. Ak máš 14 pravdepodobne si jeden z nich. Nepíšem to aby si sa urážal, lebo dnes sú hlupáci hlavne tridsiatnici, ale píšem to preto,
aby si vyskočil z davu.

Zatiaľ čo Tvoji rovesníci budú piť, fajčiť, brať ľahké drogy a viesť záhaľčivý prázdny život, ty by si sa presne tomuto mal vyhýbať. Skúsim opísať prečo.

    • Fajčenie marihuany ťa robí ešte hlúpejším ako si a otvorí Tvoju myseľ na démonov.
    • Alkohol ťa zanechá prázdnym a opusteným
    • Hranie hier ťa prenesie do nereálneho sveta, nebudeš rozumieť realite, navyše mnohé hry sú úplne okultné …
    • Sex na jednu noc s opitou slečnou po žúre sa nedá ani len porovnať so zaľúbenou 20 ročnou manželkou ktorá ťa miluje a je ti verná. Ženu robí láska a vernosť veľmi sexuálnou a nepoznám krajší pocit ako pravidelné milostné dobrodružstvá s takou ženou.

Flákať sa s kamarátmi z partie sa nedá ani len porovnať ak sa zoberiete s láskou Tvojho života a idete k moru alebo stratiť sa do hôr.

Ak vaše povahy zapadnú a milujete sa ako králiky, nepotrebuješ nijakých kamarátov. Kult „kamarátstva“ je väčšinou v charizmatických zboroch a je to nástroj, aby si nevytŕčal z radu a bol vždy charizmatická ovca. Nie je nad vzťah s mladou ženou s ktorou si rozumieš a budujete si život.

Určite závidíš kdekomu aké má krásne BMW alebo dom a je finančne nezávislý. Pokiaľ to nie je nejaký privatizér alebo bývalý mafián, ak má peniaze, obyčajne na tom dosť makal. Užívanie si, teda záhaľčivý život po žurkach a s kamarátmi v partii je presne na to, aby ťa to pohltilo a aby si nikdy peniaze nezarobil. Neskôr, keď budeš potrebovať byt, nič iné ako vstúpiť do hypotéky ti nezostane a hypotéka, ak si nula, je slučka na krku. Naopak, príprava na rodinný biznis, s manželkou ktorá tomu veľmi rozumie a je v tom s tebou, je prekrásne, najmä v začiatkoch.

Ženy milujú byť súčasťou rodinného biznisu, veľmi radi sa do toho vžijú až nastane Príslovie 31,10 nasl. Toto je skoro v akejkoľvek mladej žene.

Mnohí z vás ste práve takýto, lebo ste sa o podnikanie nikdy nepokúsili. Podnikanie ktoré ťa uživí a zabezpečí Ti komfort sa rozbehnúť určite dá, ale treba na to čas, veľa múdrosti a mnoho komunikácie. Do toho sa treba zahryznúť práve v 20 rokoch, je na to ten najlepší čas. Pokiaľ chodíš do práce za 550€ mesačne, zabíjaš si život. Deň čo deň, týždeň čo týždeň, roky ubiehajú v ničote a prázdnote, že ?

Úplne sa na takú prácu vykašli, začni s Bohom a uvažuj ako by sa to dalo. Uvidíš, že ak to rozbehneš, začnú sa Ti oddávať veľmi hodnotné mladé ženy. Nemysli si že sú na prachy, nie sú. Ženy sú proste také, milujú lídrov a majú v podvedomí zaimponované priniesť potomstvo do bezpečného prostredia.

Za to, že si to dočítal až sem, čo je známka že niečo chceš na svojom živote asi zmeniť, 🙂 za to Ti prezradím to najlepšie afrodiziakum 🙂 pre mladú ženu aké len existuje. Herečky v porne to hrajú a pozeraním porna asi nikdy neprídeš na to, ako chutí roztúžená a vášnivá mladá dvadsiatka. Píšem to preto, lebo minule som narazil na kresťanské stránky, kde radili mužom z kostolov, ako spôsobiť aby bola žena náruživá a sexuálna a z tých rád ich, som sa chytal za brucho. To čo mladú babu dostane do sexuálnych extáz, (teda okrem toho čo som spomínal vyššie, teda súhra pováh a porozumenie v komunikácii) je keď Ťa obdivuje.

Znova, nehovorím že to musí byť vždy len schopnosť veľa zarobiť, môže to byť veľa vecí, ktoré sa jej na Tebe páčia, a to sú práve tie všetky veci, čo som spomínal vyššie, t.j. Tvoja integrita. inteligencia, schopnosť byť správny líder (tu ženy vlhnú asi najviac) a všeličo ale opýtaj sa samého seba. Je ťa za čo obdivovať ? Teraz ma znenávidia mnohí muži ale frigidita vašich polovičiek je v mnohom daná práve týmto.

Rozbehni to, s Bohom, zasaď to, kultivuj a urobíš ju šťastnou

Mladé ženy milujú byť súčasťou biznisu a veľmi ho túžia ovládať a riadiť. Vyžívajú sa v tom a niekedy prídeš na to, že mladá žena má lepší cit na podnikanie ako si si vôbec myslel. Jeden z najhodnotnejších momentov je, keď cítiš ako sa ti oddá, lebo to miluje a váži si ťa. Žena sa Ti túži oddať, ale nie nule a neistému mužovi.

Jedna z najhorších vecí ktorá existuje, je ak ty chceš aby ťa žena ľutovala, riešila Tvoje depresie, tvoje psychické stavy, problémy a jediné ako toto funguje (lebo v mnohých prípadoch to funguje) je, že ťa bude mať rada nie ako chlapa ale bude mať k Tebe vzťah ako ku malému dieťaťu.

Bohužiaľ, mnohé ženy milujú svojich manželov nie ako mužov ale cez materinský pud, ako má matka ku dieťaťu alebo sirote.

Takýto vzťah je predpolie k rozvodu v budúcnosti, odrazí sa to v jej milostnom živote. Sexuálne najohnivejšia žena je väčšinou očarená osobnosťou lídra, rozhodného mužkého muža, ktorý vie čo chce.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *