789

Inteligentné a silné ženské osobnosti nevedia čo s mužmi. Videla som ich vydaté za hodnotných mužov, videla som dokonca ženy nie pekné podľa štandardov tohto sveta so schopnými a veľmi peknými manželmi.

Muži silne reagujú na ženskú vnútornú krásu. Milujú na ženách silu osobnosti lebo to je vzácne. To je veľmi vzácne…

Odhalené telá majú vždy na dosah ruky. Na webe, na uliciach, kdekoľvek. Tony slepíc 🙂 Mladá žena ale, čo je silná a inteligentná osobnosť, je veľmi vzácna. No nie, nesmiete si dovoliť byť sliepka … 🙂

Musíte byť osobnosť. Silná kresťanská osobnosť. Po takých muži prahnú.

Príbehov rôznych osamotených single kresťanských dievčat v zúfalstve som počula desiatky a skoro vždy sa pri tom rozplačem a prežívam tú ťažobu pár dní. Vždy ma napadne čo by som asi robila, ak by môj milý neposlúchol Boha a nezbalil ma už v tak mladom veku. No, je určite niekoľko vecí, čo by som asi robila a skúsim vám to opísať a napíšte mi či to vidím správne.

Skúsim najprv verše z Biblie, ktoré ani neviete že existujú a určite ste ani nikdy nepočula na ne pastora vôbec kázať :

Izaiáš 5-13: Takže môj ľud pôjde do zajatia pre svoju nevedomosť, jeho urodzení zomrú od hladu a pospolitý ľud umorí smäd.

Kazateľ 7-12: Lebo byť v tôni múdrosti je to isté, čo byť v tôni striebra; a je úžitok z vedomosti; múdrosť dáva život tým, ktorí ju majú.

Izaiáš 27-11: lebo to nie je národ, ktorý by mal rozum;  preto sa nezľutuje nad ním ten, ktorý ho učinil , ani sa nezmiluje nad ním ten, ktorý ho sformoval.

Jeremiáš 6-19: Počuj, ó, zem: Hľa, ja uvediem zlé na tento ľud, ovocie ich myšlienok; pretože nepozorovali na moje slová svojimi ušami a čo do môjho zákona, ten zavrhli.

Ozeáš 4-6: Môj ľud bude vyhladený preto, že nieto známosti. Pretože si ty zavrhol známosť, zavrhnem i ja teba, aby si mi nekonal kňazskej služby, a pretože si zabudol na zákon svojho Boha, zabudnem i ja na tvojich synov.

Budem hnusná ale byť opustenou, single, bez rodiny a detí je iste nemilosrdná beznádej. Málo ktorú z vás ale napadne, že ten stav je daný v prvom rade vašou hlúposťou …. Vaším nerešpektovaním nutnosti  múdrosti, inteligencie a emaptie + nerešpektovaním Božej vôle.

Prvá chyba: Nadbiehate mužom 

Vy sa mužom doslova vnucujete a doliezate. Nedokážete si predstaviť, čo tým všetko ničíte. Naším tridsaťročným malým chlapcom sa to iste páči, iba problém je že tým pádom 100% prestávate byť vzácna a muž sa pozerá na vás potom ako na bytosť úplne bez hodnoty.

Je to trapné preto, lebo prirodzene je vždy trapné ak žena naháňa muža. Ak žena naháňa muža a vnucuje sa mu, v mužovi sa vypne alebo zostane nazmar jeho lovecká prirodzenosť, ktorú každý muž má, čo je dosť podstatná súčasť jeho prirodzeného mužského ega a celé mu to potom aj s vami pripadá veľmi pod cenu, vy mu teda taká pripadáte tiež. To je úplne jedno ak je aj muž, ktorý túži aby ho ženy balili. Aj takýto muž má so žien ktoré mu nadbiehajú pocit, že tie ženy nemajú nijakú cenu práve preto, lebo nie je lovec on, ale žena a to je úplne proti stvorenej prirodzenosti. Ak si takého zoberiete, budete žiť s mužom, ktorí si vás nebude vážiť, lebo si vás nevybojoval.

Muži si nikdy nevážia, čo si nevybojujú

Muži by mali mať z vás pocit, že na vás nemajú. Že musia bojovať. Že nie ste istá. To v nich nevypôsobí vôbec to, že to vzdajú. Práve naopak, stanete sa výzvou, ktorú vzdá iba slaboch a výzvou na ktorú sa odváži iba chlap. Tak vlastne slabochov a malé deti po tridsiatke rýchlo vyselektujete. A to vám garantujem, že malých chlapcov je väčšina. Na druhej strane ale žiť v manželstve celý život s malým chlapcom vás dovedie do Pezinka. Naučte sa umeniu, neverbálne ich urážať. Nepridávajte si ich všetkých na facebooku, neodpovedajte každému. Nechoďte všade kde „sa patrí byť“, nerobte to, čo robia všetci.

 Muži túžia po osobnostiach  z prozaického dôvodu. Nikdy nepoznali autoritu otca. Sú hladní po autorite otca. Sú hladní po zásadovosti, poriadku, hodnotách, disciplíne a odhodlaní za správnu vec. Vôbec som nepovedala, že vy sa máte stať “mužom – otcom” 🙂 iba vám hovorím že dôvod pre ktorí sú veční chlapci je nulová mužská autorita v rodine, keď boli skutočne fyzicky deti. Pochopte, že súčasť chlapčenskej psychiky v detstve je potreba otca ako rozumnej a chápajúcej silnej osobnosti a nie otca ako bábky a slniečkového kreténa.

Robte to že naopak 🙂 Uvidíte čo v nich potom zapálite. Áno, o to ide, zobudiť v nich lovca. Túžbu byť lepší a jasný signál, že vy nie ste hocikto. Ja poznám niektoré blbky, ktorým ak chlapec podá ruku, oni o tom neprestanú týždeň blabotať. Tie vlastne hovoria asi toto: „Nemám nijakú cenu, som handra, menejcenná ovca, o mňa sa nemusíš vôbec snažiť, vždy ma máš na tanieri … To pre chlapa znamená, že ste ľahká korisť, ktorú môže potom (v manželstve) kedykoľvek opustiť, alebo kedykoľvek ťahať za nos. V takom vzťahu potom aj budete musieť žiť.

Určite je dobré ak dokážete komunikovať s chlapcami, ale nerozprávajte sa s každým. Normálne si vyselektujte také tie idiotské typy a s takými sa vôbec ani nebavte. Buďte v tomto veľmi neslušná. Ak sa vám taký chlapec začne vnucovať, (čo sa iste stane) buď na to vôbec nereagujte, alebo mu odpovedajte podľa jeho hlúposti.

Niektoré mladé ženy dokonca vycestujú za mužom, niekedy stovky kilometrov a vrátia sa potom domov s dlhým nosom, že si ich vôbec nevšimol, dokonca ani nijako nereagoval. Áno, toto sa stáva skoro stále, ak naháňate mužov. Nerobte to. Oni majú naháňať vás a je lepšie byť nedobytnou výzvou ,ako chodiť a prosiť o milosť.

Toto vám asi málokto povie, ale sem tam určite dajte chlapcom vo vašom zbore najavo, ako ste krásna a zvýraznite všetko, čo je na vás pekné. Treba to niekedy urobiť preto, aby chlapcom bolo jasné, čo ste zač. Dá sa to pri letných mládežníckych akciách, dajte si priľnavejšie tričko, plavky alebo legíny, sem tam si dajte minisukňu alebo šortky. Urobte to ale iba zdôrazňujem pri mládežníckych aktivitách. Ja som ako osemnástka hrávala s mojím budúcim manželom plážový volejbal so zborovým dorastom, vtedy to bol ešte iba môj vzdialený známy z mládeže 🙂 Mala som na sebe plavky 🙂 dvojdielne … 🙂

90% dievčat má úplne zbytočné komplexy zo svojho tela. Chlapci sa na vás vôbec nepozerajú tou vašou optikou, lebo vy nie ste stvorená pre samú seba alebo momentálny mediálny výron, ste stvorená pre reálneho muža. To čo na sebe nenávidíte, sa im práve môže páčiť. 90% dievčat je pre mužov krásnych, ale oni to ani len netušia a preto sa letným športom a akciám dokonca vyhýbajú. Chyba, chyba, chyba … Ak budete zakomplexovaná a opustená, pôjdu na vás muži, ktorí sú psychopati, lebo muži vedia či máte komplexy alebo nie. A psychopat vám po rokoch (a čo je najhoršie po pár deťoch) zničí život.

Druhá obrovská chyba ktorú robíte je, že natvrdnuto neslúžite Bohu

Dnes je doba kedy zmizla najmä vďaka pornu láska a tým pádom u mužov rytierstvo. Muži už nepotrebujú rozumieť vašej duši, vášmu vnútornému svetu, vaším citom, veď jediné informácie o vás dostávajú z porna. A v porne ženy nie sú veľmi ľudské bytosti. Študovať niečo o skutočnom ženskom milostnom svete narazí u tupcov na mentálny blok a pre lenivcov je to dosť namáhavé, zatiaľ čo porno je vždy tak na tri kliknutia myšou. Preto stratili zodpovednosť smerom ku vám, nevedia a nie sú schopní vás dobýjať, snažiť sa o vás, veď vidia vás iba ako objekt do postele.

V dnešnej zvrátenej dobe je dobýjanie zo strany veriaceho muža možné iba v prostredí, kde slúžite Bohu naplno. Musí to byť ale služba ktorú má pre vás Boh a nie ktorú ste si vymyslela aby ste bola videná. Tu je hlúposť a detinskosť žien žiaľ super-problém. Slúžime Bohu ale z lásky k Nemu a z obdivu k Nemu a nie preto, aby sme sa vydali. Ja som bola už v 16 neoficiálna šéfka mladšieho dorastu a v 17 oficiálna. Robila som to jednoducho, puberťáci si mohli vybrať či chcú preduchovnelého nudného vedúceho alebo, čo som bola už vtedy schopná vybaviť, učili sme sa s inštruktormi napr. základy horolezectva s nábehom na adrenalínové športy, základy windsurfingu potom čo myslíte, koho mali puberťáci radi ? Vykladala ste už biblické state tínedžerom okolo 1500 m nad morom ? Čo myslíte, koľko chalanov v mojom veku ma vtedy balilo a skúste trafiť pomer schopný mladý muž vs. poleno. Ten pomer bol cca. 15:0 :))

Ja som to ale nerobila kvôli nadväzovaniu známostí, ja som to robila kvôli Bohu. Dávala som do praxe všetko, čo som študovala o líderstve, komunikácií a celkom mi to šlo.

Jednoducho povedané ak kvočíš doma, nikto,nikto,nikto ti nebude dvoriť. Nikto ťa nebude hľadať. Nikto ti neprinesie kvety a nikto sa o teba nebude zaujímať. Jedine idioti.

Cudnosť by mala byť spojená s vyzretosťou vašej osobnosti

To že ste cudná je iba jedna strana mince, cudnosť vám nemusí pomôcť. Cudnosť by mala byť spojená vždy s niečím, inak je sama o sebe prázdna a zakladanie si iba na cudnosti vás môže priviesť do ničoty a depresií.  Cudnosť by mala byť spojená s vyzretosťou vašej osobnosti, jej silou, dynamikou a inteligenciou, iba takto si získate v očiach mužov rešpekt.  Čiže cudná žena ktorá je sliepkou, je celá zle a povedzme si otvorene, na smiech … Muži ktorí vyznávajú nejaké hodnoty, majú charakter, zmysel života, záujmy, milujú Boha a žijú pre Boha, … milujú väčšinou isté typy žien, zvykne ich fakt rajcovať ak ste napr. :

  • Učiteľka na besiedke 🙂
  • Vedúca mladšieho dorastu (ja som bola už v 17)
  • Speváčka v hudobnej skupine
  • Pomáhate sociálne odkázaným, hendikepovaným, opusteným atď…
  • Študujete medicínu, detská lekárka, sestra atď ..(nie humanitárny odbor, pls)

Slúžiť Bohu a pomáhať ľuďom naostro má výhodu. Budete sa v rámci množstva akcií stretávať s viacerými zaujímavými chlapcami, ktorí sú na vašej úrovni a majú veľmi ušľachtilé záujmy. Stretávať sa s nimi samozrejme nestačí. Ideál je, ponúknuť im neustálu spoluprácu na niečom konkrétnom. Tak, že budete spolu, vo voľnom čase na niečom pracovať a o niečo užitočné sa snažiť, dôjde veľmi často ku komunikácií a v tomto procese najviac spoznáte chlapcov, čo majú tendenciu mať záujmy ako vy.

70% z vás ste neuveriteľne hlúpe. Úplne sliepky. Sory za moju opovážlivosť ale povedala som vám pravdu. Vy kvočíte doma, ľutujete sa, depresie ale poznám pár dievčat – neuveriteľne nepekné podľa štandardov tohto sveta. Sú ale moc múdre. Majú vysoké školy (ale nie smiešny humanitný slniečkový smer čo môže mať každý kretén) ale ťažké vysoké školy ako medicína, psychológia, psychiatria, chémia a podobne. Potom urobili to, že vedú užitočné kresťanské služby pre núdznych ľudí. Myslím tým skutočné služby pre núdznych, nie recitátorka básní alebo filozofka hlúpostí v nedeľu ráno 🙂 Úplne kreatívne kresťanky  a ani jedna z nich nie je sama.  Ja som sa sama čudovala, že mladá nepekná baba vydatá za muža ktorý vyzerá ako herec. Deti. Rodina. Spokojnosť.

Opakujem, osobnosť by ste mala byť preto, lebo naším mladým mužom chýba väčšinou otec/ mužský vzor v rodine, nevedia to nájsť ani v cirkvi a absentujú u nich všetky tie zásady, ktoré by mal skutočný otec svojmu synovi vštepiť. Oni teda prahnú po osobnostiach, duševnej kráse, rozhodnosti a múdrosti. Buďte teda osobnosť vy, uvidíte čo v nich zapálite …

Ďalším aspektom je samozrejme internet

Žiaľ, internet je JEDINÁ MOŽNÁ CESTA AKO SA ZOZNÁMIŤ pre dievčatá ktoré kvočia doma. Nuž v tomto prípade budete musieť byť dobrá aspoň v rôznych internetových zoznamkách a pripravte sa na galeje, celé zle, skúsme si aspoň prebrať najčastejšie chyby kresťanských dievčat, ktoré lovia v týchto kalných vodách.

  1. Nenaväzujte sa na jedného muža, ušetríte si tým veľa sklamaní. Píšte si intenzívne s viacerými, aj keď to niektoré kresťanské zoznamky nedovoľujú.
  2. Muži o sebe klamú. Často krát sú veľmi zďaleka a nemáte možnosť si overiť, akí naozaj sú. Muž na internete môže zneužiť že ho nepoznáte, aj pri stretnutiach s vami sa môže pretvarovať, problém ale nastane v manželstve, kde pretvárka končí

Rasový základ

Dôvod prečo sú muži takí, má rasový podtext. V zakladaní manželstva majú problém v globále jedine bieli muži/pôvodní Európania. Je to tak preto, lebo oligarchia chce bielu rasu zničiť a veľa preto už spravili.

Od doby pred a po WW2, kedy sa im podarilo postaviť proti sebe najsilnejšie biele národy a všelijako znížiť ich stav z 20 % na 3 % svetovej populácie, genocída pokračuje. To, čo aj teraz prebieha je čistá genocída bielej rasy. Belosi sú globálne moc inteligentní. Civilizačne veľmi vpredu. (to sú aj aziati, ale oni si svoju kultúru chránia, na rozdiel od nás) Belosi v globále dokážu ďaleko viac ako sa natriasať a rýchlo utekať 🙂 A to vadí. Moderný človek by nemal byť inteligentný. Moderný človek musí byť tupý, ohlúpnutý lebo inak sa nedá dobre ovládať. Otupený primitívnou rapovou hudbou, marihuanou a neomarxizmom. Bojom s Hitlerom ktorí tu 70 rokov nie je ale slepý na genocídu Slovákov. …. média a mainstream propagujú rasové miešanie s primitívnymi kultúrami lebo ak sa im podarí zmiešať vás, zničíte gény svojich predkov, identitu, múdrosť, boje, strádania. Proste to všetko zmažete. Robia to najmä kvôli tomu, že vlastnosti na deťoch ktoré váš rod a národ obohacujú sa “selektujú až násobia” práve vtedy ak sa nemiešate 🙁 🙁

Neomarxistické médiá (skoro celý mainstream) majú prepracované spôsoby ako bielych mužov doslova odstaviť od toho, aby si zakladali rodiny a mali deti. To je pre nich problém číslo jedna. Je milión vecí, ktoré z bielych mužov robia slabých, priteplených, zmäkčených a určených na zánik.

Keď sa tridsaťročného malého chlapca teda opýtate, prečo nemá rodinu a deti, povie vám že lebo Slovensko je chudobný štát, všetci sa majú zle a ani on si teda rodinu nezaloží. Viete čo je ale pluser ? Tieto isté “problémy” majú mladí (bieli) muži aj v Dánsku, Nemecku, Švédsku, kdekoľvek v tých najbohatších štátoch v Európe. Ani oni si nezakladajú rodiny a nemajú deti. Tieto národy tiež vymierajú. Ako to je možné, veď to sú predsa tie najbohatšie štáty na svete ?

Čiže vidíte, to sú všetko výhovorky. Skutočný dôvod je úplne iný. Chlapci po tridsiatke sú v prvom rade malé nerozhodné deti s vypratým mozgom z porna, z marihuany, z médii, proste nie sú to chlapi. Toto čo sa na nich leje z médií dnes, tá propaganda – to nemá obdobu ani nikde v histórií.

Ono to je ináč úplne naopak, práve že najkrajší začiatok vzťahu je, keď zo začiatku nič nemáte. Pretože ste si istý, že vás dotyčná miluje nie preto čo máte ale preto, lebo ste. Ak si vás totiž slečna zoberie kvôli majetku, ak sa neskôr niečo stane a o majetok napríklad prídete, napríklad ochoriete, slečna vás opustí. To preto, lebo vás nikdy nemilovala. Milovala ten majetok …

Tým že mladí muži dnes nemajú otca ako autoritu v rodine ani cirkvi, nijaký mužský vzor a nie sú ani vedení k zásadám a chlapskej cti, sa z nich stávajú tie malé hlúpe deti, neschopné sa rozhodnúť a stáť si za svojím rozhodnutím.

Toto je pravý dôvod, prečo sa neoženia …

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *