Milí priatelia, prosíme podporte našu prácu. Môže nám pomôcť úplne každý. Aj 0,50€ je veľký dar a dopredu veľmi ďakujeme. Nadstavte si sumu 0,50€ vo Vašom IB ako pravidelný mesačný dar v prospech občianskeho združenia Pink Cross Slovensko, IBAN: SK89 0900 0000 0050 3210 8529, PayPal: https://paypal.me/pinkcrossslovakia  Veľmi ďakujeme !

1043

Nájdite si chlapca vo svete

Ďalej by som chcela povedať niečo čo vás zdvihne zo stoličky, ale skúste nad tým uvažovať. Mnohokrát ste počula kázne o tom, ako by ste si nikdy nemala začínať s neveriacim mužom. Bolo vám to opisované ako že vy stojíte na stoličke a človek ktorý vás chce stiahnuť z tej stoličky na zem, má veľkú šancu že sa mu to podarí práve preto, lebo stáť na stoličke nie je stabilné a zo zeme vás môže ktokoľvek zhodiť. Ten čo stojí na stoličke ste teda vy a ten čo je na zemi je neveriaci. Takto vám to kazatelia a autori rôznych kníh predstavovali. Preto aj vy teraz čakáte na to, že sa otvoria dvere, vstúpi tam veriaci mladý muž, ktorý vás požiada o ruku, zatiaľčo vy budete sedieť a čakať. Poďme si túto blbosť rozobrať. Je skutočne pravdou, že manželstvo s neveriacim človekom alebo členom nebiblickej cirkvi je problém, čoho dôkazom je mnoho žien ktoré veľmi v takom manželstve po rokoch trpia. Kto vám ale povedal, že by ste nemohla skúsiť obrátiť neveriaceho chlapca zo špiny v ktorej je ?

Aby som bola presná, hovorím o špeciálnej skupine mužov. Volajú sa hľadajúci.

Realita je taká, že mnohí hľadajúci muži, tzv. agnostici sú charakternejší, zodpovednejší a predvídavejší ako chlapci zo zboru. Mnohí dokonca túžia byť verní a nestriedajú ženy ako niektorí muži u nás v zhromaždeniach. Mnohí majú pevné zásady, odvahu a rozhodnosť. No .. je to bohužiaľ tak, ja poznám takých ľudí a určite aj vy. Ďalšia vec je, že pokiaľ ste veriacou ženou a ste normálna, proste uvažujete, dosť často sa stane, že oslovíte nejakého chlapca tohto typu. Ten zatúži po tom, čo je z vás cítiť a muži vo svete veľmi dobre vedia, že niečo také ako vernosť medzi väčšinou dievčat neexistuje a že skôr či neskôr dôjde k rozpadu vzťahu a dosť sa toho mnohí obávajú.

Veľmi ale záleží na tom, ako pevná si vo vzťahu s Bohom. Robia si z teba kolegovia alebo spolužiaci posmech? Nie si pre nich nijaká autorita? Nedokážeš im odpovedať na ich podnety? Nedarí sa ti a trasieš sa ? Je Boh ktorý je v tebe slabší ako démon v kolektíve v ktorom si? To potom znamená že si slabá a určite nič v tomto smere nerob, lebo ťa to zvalcuje. Určite poznáte proroka Daniela. Daniel bol medzi ľuďmi ktorí žili v najhoršej možnej forme neresti a okultizmu. Určite si si všimla, že títo pohania od najvyššieho po najmenšieho chodili za ním s problémami, otázkami na ktoré nepoznali odpoveď, dokonca sa mu zdôverovali. To čo bolo v Danielovi, bolo silnejšie ako to čo bolo vôkol neho, mal múdrosť, silu a rozvahu zvládať situácie. No a o toto ide, totiž ak si plná Boha, skutočne plná Jeho múdrosti, ty si potom tá, ktorá je na zemi a hľadajúci muž je ten, ktorý je na tej stoličke a ty ho teda môžeš zhodiť na zem 🙂

Kľudne sa ním nechaj pozvať na kávu. Kľudne sa s ním bav, svedč mu, hovor mu o Bohu, snaž sa s ním hovoriť o hriechu, odmietni ísť s ním do postele a povedz mu prečo. Daj medzi neho a teba jasné hranice, čo sa týka dotykov, bozkov, tanca a podobne. Ak bude chcieť ďalej pokračovať aj napriek tomu že si rozhodnutá rešpektovať Boha a nespať s ním, je to na najlepšej ceste a na tebe v tomto prípade veľmi záleží. Neveriaci muži ktorí hľadajú Boha milujú, ak si dáte medzi seba isté hranice a ak si plná Boha, budú ich dodržiavať, lebo sa im to bude páčiť. Ak ten človek nehrá divadlo, stane sa z neho kresťan a bude úprimný, môžte sa kľudne zobrať. Ty ale musíš rozoznať, či je naozaj úprimný alebo nie. Ty musíš vedieť a pýtať sa Boha na vedenie. Toto je tvoja zodpovednosť. Je to ale lepšie ako byť sama a čakať kedy ťa kto opelí 🙂 Hľadajúcich mužov sú všade tisíce, zatiaľčo v Tvojom zbore muži vôbec ani nemusia byť.

Úmerne tomu ako som sa v mojich 14 rokoch rozhodla žiť hlboko s Bohom a hľadať odpovede, zmysel a podstatu všetkého okolo mňa, sa stala so mňa osobnosť, ktorá priam magnetizuje ľudí k tomu, aby sa mi chodili žalovať, zdôverovať a dokonca radiť, lebo cítia a vedia že im poviem pravdu. Mala som to počas toho čo som chodila do školy, poznala som intímne problémy asi väčšiny spolužiačok a neskôr aj v práci som mala v kolektíve presne to isté. Bolo to podmienené tým, že som sama dlho hľadala a študovala odpovede na otázky ktoré ľudí veľmi trápia, ako je napríklad duchovný svet, okultizmus, rímsky katolicizmus (rozdiely medzi evanjeliom a rímskym katolicizmom, prečo je rímsky katolicizmus iné náboženstvo ako kresťanstvo, aké to má dopady na človeka a v čom to je satanská lož atď) zákony vzťahov medzi mužom a ženou, následky hriechu, príčiny nezdaru, kliadieb, zarieknutí a podobne. Medzi ľuďmi čo vyhľadávali moju spoločnosť boli mnohí chlapci, ktorí neboli veriaci. Žiadny z nich sa vôbec neopovážil robiť mi nemravné návrhy a nikto z nich sa mi nikdy ironicky neposmieval za to, že mám už 17 a ešte som nemala v posteli chlapca. Cítila som, že sa im páči, že som čistá a hľadám trvalé hodnoty + vernosť. Aj keď viem že som sa im páčila, rešpektovali hranicu, za ktorú si nedovolili ísť.

Píšem to preto, lebo toto je tá autorita ktorú mám na mysli. Je to niečo podobné, ako mal Daniel a úplne každý človek, ktorý je plný Boha. Byť plný Boha a byť náboženský šašo, haleluják plný prázdnych charizmatických fráz, zákonník alebo tajtrlík je veľký rozdiel. Boh je Bohom poriadku a múdrosti a ak budete plná Neho samého, bude to ľudí okolo vás priťahovať. Je to teda jedna z možností ako nadviazať vzťah a osloviť možno aj neveriaceho človeka, ktorý sa pri vás stane kresťanom.

Uvediem Vám reálny príklad, jednej mojej známej ktorej som sa roky venovala. Nazvem ju Andrea, hoci sa tak nevolá ale je to reálna osoba ktorá sa narodila v detskom domove a celý život prežila s trafenou adoptívnou mamou. Jej mama a jej adoptívny otec boli zlí ako rodičia a navyše úplne v okultizme. Jej mamina ju pravidelne zariekala a Andrejka vyrástla ako psychicky veľmi nestála osoba so samovražednými sklonmi. Našla Ježiša asi tak, že sa nalepila na jednu veriacu ženu, ktorá po tom ako ju doviedla do zboru kde som vtedy chodila, sa na Andrejku úplne vykašľala. Andrejka sa na mňa doslova nalepila, lebo som ju nikdy neodbila a celkom ma to bavilo jej slúžiť. Milujem beznádejné prípady. Trvalo to roky zastaviť jej samovražedné sklony, depresie a negatívne rozmýšľanie. To nebudem moc opisovať ale k veci asi toľko, že ako zrelá tridsiatnička hľadala muža, ktorý by ju miloval. Milión krát som jej hovorila, nech ho nehľadá medzi kresťanmi, lebo to skončí zle a zas som mala pravdu. Andrejka žila pred okolím ako kresťanka, kde tým v práci zaujala muža, ktorý bol v tej kategórii „hľadajúci“ a ktorí ju veľmi chcel, lebo sám mal boľačky z minulosti a obrovské otázniky o viere. Nakoľko som Andrei vtĺkala do hlavy „musíš mu na jeho otázniky vedieť odpovedať, nesmieš s ním spať pred svadbou, musíš aj ty jemu pomôcť“ atď .. Andrejka ma chvala Bohu poslúchla, jej priateľ sa stal kresťanom, Andrejku dokonca finančne podporuje, pomáha jej a rátam že svadba bude budúci rok. Budem neslušná ale bez môjho „koučingu“ by to Andrea iste nezvládla.

Viem že to je riziko, ale vás baví nudný život?

Najdôležitejšie, som písala v štvrtej kapitole. Muži mali byť pôvodne hlavami, lídrami, bojovníkmi a skutočnými chlapmi. Preto sú terčom cieleného ohlupovania a najsilnejšieho záujmu démonov z nich urobiť frašky. A chcem povedať, že démonom sa veľmi darí. Ak mužov sledujete prídete sama na to, že nad nimi leží šialenstvo a doslova démon hlupáctva. To, čo z nich robí tie večné 12 ročné deti bez absolútnej zodpovednosti a vôbec schopnosti ju mať, je démon. Dostal sa do ich charakteru, systému rozhodovania a ponímania reality, cez rôzne choré filozofie, chorý systém uvažovania tlačený médiami, výchovou kazateľov a vedúcich mládeží ktorí sú vygumovaní slniečkári alebo extrahovaním zmýšľania stáda a rozvíjaním farizejstva a slabošstva. Sú takí SKORO VŠETCI ! To je veľmi vážne a mala by si sa nad tým minimálne zamyslieť.

Ako príklad uvediem iba jeden z tisíca spôsobov ako sa v infiltrovaných zboroch čistí mužom mozog. Opakujem, je to jeden asi z tisíc príkladov. Prečítajte si pozorne jpg vľavo, koluje dosť najmä charizmatickými fb skupinami, najmä tkzv. skupinami čakačov, kde sa tisíce ľudí zaprisahávajú ako budú čakať a čakať na neviem čo a pritom potajomky masturbovať a trápiť sa–najmä dievčatá s tým trápením sú viac než typické.

Prečítajme si pozorne čo tam je napísané. Úplné programovanie vedomia.

Vzdávam sa všetkého/upúšťam od všetkého/vydávam všetko
manželstvo
vzťahy
nádej
sny
ciele
všetky moje túžby k tvojím nohám.

Problém je, že nikde v Biblií Boh nepožadoval vzdávanie sa túžob ktoré sú podla Neho a manželstvo a hľadanie Božej vôle v tomto smere už vôbec nikde. Jednoducho nazvime to pravým menom čo to je, je to satanská agenda vymývania mužských mozgov a poddanie sa inému Bohu ako je Ježiš a to je len jeden jediný – diabol.

Je to ten istý diabol ktorý urobil tvoj ženský život nešťastným lebo týmto trikom spôsobil že u jeho (diablových) nôh ležia tisíce vymetených chlapcov ktorí sú vedení k tomu, aby neuvažovali.

Čo s tým teda urobíš, začneš bojovať alebo sa vzdáš ?

Pokiaľ ste silnou v Bohu, nežijete v hriechu, rešpektujete Boha a žijete aktívne s Ježišom, mala by ste nad vaším budúcim manželom toto šialenstvo v Mene Ježiš každý deň rozbíjať. Ja som to začala robiť vo veľmi mladom veku, neviem či nie už v 12 rokoch. Žiadala som si od Boha autoritu v duchovnom svete, toto hlupáctvo rozbiť, nech na môjho budúceho manžela nemá právo a nech ho obchádza. Ja by som na základe mojej “raketovej” a “bojovnej” povahy asi nemala nikdy šancu 😉 Ale zvíťazila som s Bohom. Myslíte si, že pri vás je Boh iný ako pri mne ?

Čo ak príde za Tebou chlapec a vyzná Ti lásku ?

Jeden obrovský problém u vás je že ak vás chlapec požiada o ruku alebo prejaví lásku, neviete čo s tým a pokazíte to. Veľa krát som to videla. Trpia tým najmä zakomplexované, disociatívne a depresívne kresťanky. Proste príde za tebou nejaký mladý muž, vyzná ti lásku a ty utečieš. Týmto trpí obrovské množstvo mladých veriacich žien. Ako mu odpovedať ? Mám ho chcieť alebo mám čakať ?

Musíte si uvedomiť už vo vašej puberte, že základ celého života na zemi a celého duchovného sveta je obecenstvo s Bohom. Od toho závisí celý váš život, doslova od toho závisí vaša prosperita, inak ako s Bohom dobré rozhodnutie nikdy neurobíte.

Ja som úplne presvedčená, že vy ani vôbec neviete, čo to obecenstvo s Bohom je. Nie je to nabudzovanie sa pri haleluja pesničkách a ani to nie je nasladkastý nereálny svet fantázie, čo vám sprostredkujú vo vašom charizmatickom zbore založenom na Izraeli. (ale nie na Bohu)

Uvedomte si že agenda vášho zboru nemusí byť dobrá. Knihy ktoré čítate vás môžu zavádzať. Špeciálne charizmatický haleluja falošný citový svet je pasca na vašu vieru. Potom padnete z tých ružových oblakov na zem veľmi tvrdo a to bývajú veľmi ťažké stavy.

Ten mladý muž totiž môže byť skvelý manžel ale môže to byť aj človek, s ktorým sa po čase rozvediete.

Svetskí ľudia to riešia tzv. „životom v kohabitácií“, kde sa skúšajú dlhé roky. Keď sa „odskúšajú a vyskúšajú“ po 5 rokoch uzavrú manželstvo, na 7 rok sa aj tak rozvedú a ich „skúšanie“ bolo teda márne. Striedanie partnerov vo vás zanecháva rany a stopy, špeciálne ak bolo spojené so sexom.

Chcem povedať, že na toto neexistuje nijaký vzorec. Je len jedna cesta. Ty musíš už počas puberty byť plnohodnotná kresťanka, ktorá POČUJE BOŽÍ HLAS a najmä ho poslúcha. Toto je vážna vec a nestačí, ak iba povieš „mám v tom pokoj“. Pocit pokoja je iba pocit a môže byť falošný. Každý psychotronik, vie „vyrobiť“ pocit pokoja.

Počuješ ale reálny Boží hlas ?

Hľadáš Boha v modlitbách ty osobne alebo skôr sa miluješ dostávať do falošného alfa tranzu v Hillsong haleluja zbore? Čiže vôbec nie podľa Matúš 6-5,6 ? Matúš nepíše o tom, že máš čakať na dobré pocity, ktoré ti sprostredkuje gitarista. To že toto robili v Starom Zákone bolo iba preto, lebo nebol ešte vyliaty Duch Svätý, čo bolo až v Novom Zákone. V novom Zákone ale nemali učeníci vôbec chvály ale silu Ducha Svätého, čo v tvojom zbore nemáte a preto je to „nahradené“ tou charo-haleluja kapelou, ktorá ti vyvolá ten pocit.

Ja som v 22 rokoch bola s mojim milým v Írsku na U2 a tiež som mala dobré pocity. V Londýne na koncerte Madonny, tiež to boli dobré pocity :)) … Aký je v tom teda rozdiel ?

Študuješ hltavo jeho Slovo (Bibliu) a prosíš Ho o múdrosť ? Ty osobne sama zavretá v izbe ? Ja som to robila celú mladosť a neľutujem ani minútu. Potom máš totiž zdar v živote a robíš dobré rozhodnutia.

Jedna z vecí čo som už niekde opisovala je, že som sa už od 12 rokov modlila nad mojím budúcim manželom. Neskôr som rozkazovala mocnostiam, nech odídu od neho a nech nemá zastretý rozum, hoci som vtedy ešte nevedela, kto to je.

Väčšina mladých mužov dnes sú úplným stelesnením hlúposti. Môžeš mu z tejto pozície veľmi pomôcť. Je to jedine obecenstvo s Bohom, čo ti umožní zorientovať sa, či ten mladý muž je ten pravý alebo nie. Tá schopnosť je založená na tom, že máš obecenstvo s Bohom a úzko s Ním žiješ.

Mnohí mladí muži sú v 19 nuly ale v 30 vážni podnikatelia. Mnohí sú v 19 na veľmi dobrej úrovni, sú sebavedomí, hrdí, vzdelaní ale v 30 trosky. Určite je potrebné vidieť za roh, čo ako schopná iste nie si ale Boh áno.

Ja som Boha poslúchla a ani som sa nemusela premáhať, lebo môj milý keď mi prvý krát vyznal lásku, sa mi telesne páčil a zdal sa mi byť veľmi múdry a rozhľadený.

Ale pochop že najdôležitejšie na tom bolo, že BOH OSOBNE MI POVEDAL ŽE TO JE ON! A to len preto, lebo som Boha celú pubertu hľadala a študovala Jeho zákon. Poznala som Ho po hlase. Chápeš ? Toto je to čo vám tak hrozne chýba a preto robíte jedno hlúpe rozhodnutie za druhým. Podľa vašich pocitov … 🙁

Ty ho pošleš k vode a pritom to bol ten pravý. Alebo si ho zoberieš napriek tomu, že to Boh nikdy nechcel. Chápeš, Boha sa v mladosti oplatí rešpektovať, v období puberty je to veľmi-veľmi dôležité …

Bonusy toho, ak máš vzťah založený na Bohu je, že po rokoch pomaly a postupne zisťuješ ako sa k sebe hodíte a nájdeš skryté poklady, niekedy za rok, dva, 15 rokov, zrazu zistíš že tvoj manžel ti veľmi „sadne“, dokáže sa postarať o rodinu, ukojí tvoje túžby, idete hore, prosperujete, si duševne naplnená a uspokojená a svoju rodinu miluješ. Na rozdiel od väčšiny párov okolo Teba.

Práve to že som si vymodlila muža, ktorý má rozum, sa veľmi oplatilo. Ja sama som dopredu nevedela, čo budem potrebovať tak, ako to nevie žiadna z vás. Preto som rada, že som celú svoju pubertu prežila s Bohom a službe jemu. Boh je dokonalé naplnenie života a je smutné, že Ho vôbec nepoznáš …

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *